حاجی بابایی مطرح کرد ؛

اهمیت تصویب طرح سه فوریتی اقدام متقابل علیه آمریکا

حمیدرضا حاجی بابایی تصویب قانون اقدام متقابل علیه آمریکا را پاسخی به خواست مردم خواند و گفت: اگرچه ایران با هیچ کشوری سر جنگ ندارد اما چنانچه هر شخصی و تحت هر شرایطی بخواهد به حقوق مردم ایران تجاوز کند پاسخ دندان شکنی را دریافت خواهد کرد.

 خانه‌ملت؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی درباره اهمیت تصویب طرح سه فوریتی اقدام متقابل علیه آمریکا افزود: در اهمیت این قانون همین بس که روز گذشته سیل عظیمی از مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی حضور یافتند که همین حضور تکلیفی را بر دوش مجلس گذاشت.

این نماینده مجلس دهم  با بیان اینکه آمریکا با ترور سردار سلیمانی دست به اقدامی زد که قابل گذشت نیست ادامه داد: در واکنش به این اقدام باید نظام به جمع بندی می رسید که مجلس هم در نوک این تصمیم‎گیری بود، بر همین اساس نمایندگان تصمیم به قانونگذاری گرفتند تا از مسیر قانون بتوانند انتقام سختی از آمریکایی ها بگیرند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی رای یکپارچه و صددرصدی نمایندگان به قانون اقدام متقابل علیه آمریکا را پاسخی به خواست مردم خواند و گفت: برای تصویب این قانون هماهنگی در سه فراکسیون مجلس انجام شد و این مصوبه بیانگر این بود که آمریکا اگرچه تصمیمی نابخردانه گرفته اما در عمل عامل وحدت بخش بیش از پیش مردم، برطرف کردن شکاف‌های طبقاتی و تقویت انسجام داخلی شده است.

وی با بیان اینکه مجلس با اقدام امروز خود در تصویب طرح اقدام متقابل علیه آمریکا نشان داد که به عنوان نماد مردمی به دنبال آن است که پاسخ محکمی به اقدامات آمریکا بدهد افزود: پیام تصویب قانون اقدام متقابل این بود که اگرچه ایران با هیچ کشوری جنگ و دعوا ندارد اما چنانچه هر شخصی و تحت هر شرایطی بخواهد به حقوق مردم ایران تجاوز کند پاسخ دندان شکنی را دریافت خواهد کرد.

این نماینده مجلس دهم  درباره پیام خارجی این مصوبه تاکید کرد: امروز آمریکا در موضع رو به افول قرار گرفته که در چنین شرایطی کشورهای دنیا نباید در برابر خودکامگی ترامپ سکوت کنند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی