ابطحی مطرح کرد ؛

پایگاه عین الاسد از مهمترین پایگاه های ایالات متحده در عراق بود

محمدجواد ابطحی مجلس اعتقاد دارد حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در عین الاسد شروع یک انتقام است.

خانه ملت ؛ محمدجواد ابطحی در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در «عین الاسد»، گفت: اقدام رخ داده پیامی بود که ایران در پی انتقام از خون شهید سلیمانی گرفت و در این راه نیز جدی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: باید یادآور شد پایگاه عین الاسد از مهمترین پایگاه های ایالات متحده در عراق بود که 1500 نفر در آن استقرار داشتند لذا این حمله هشدار به آمریکایی ها بود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بیانیه سپاه نیز آمده این اقدام شروع یک انتقام است و نه همه این مهم، چراکه خون شهدا ارزشش بیش از کشته شدن چند سرباز آمریکایی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه ایران آمادگی مقابله سخت را خواهد داشت، تصریح کرد: باید منتظر دریافت گزارش های خسارات وارده به آمریکایی ها بود اما با توجه به گستردگی و عمق این اقدام فعلا شاهد سانسور رسانه های آمریکایی هستیم.

ابطحی با بیان اینکه آمریکایی ها متوجه شدند ایران بلوف نمی زند، گفت: اینکه ده‌ها فروند موشک میان برد به سمت پایگاه آمریکا شلیک می شود نشان می دهد ایران از خون خواهی سردار اسلام قاسم سلیمانی نخواهد گذشت.

وی افزود: اکنون منتظر عکس العمل آمریکایی ها و متحدانش در منطقه هستیم و باید صبر کرد با تدبیر و تعیین زمان و مکان مناسب اقدامات آتی انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم   با اشاره به اینکه برخی از مردم و انقلابی ها که خونشان به جوش آمده تحلیل های دیگری دارند و شاید انتظارات فراتری داشته باشند، خاطرنشان کرد: تدبیرها باید با دقت انجام شود تا علاوه بر اینکه پشیمان کننده محسوب شود، کمترین آسیب را به کشور وارد کند و در عین حال خروج نظامیان آمریکا را تسریع کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، امنیت، ترور، تروریست ها، حرکت های تروریستی، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی