کوهکن نی ریزی مطرح کرد ؛

گرفتن انتقام سخت مطالبه جدی مردم جمهوری اسلامی ایران

محسن کوهکن نی ریزی با بیان اینکه اقدام شب گذشته سپاه در هدف قراردادن پایگاه عین الاسد پاسخی به مطالبه یکصدای ملت ایران بود، گفت: آمریکا به خوبی می داند وقتی پاسخ ایران از چنین پشتوانه ای برخوردار است به طور قطع اگر دست به اقدام دیگری بزند به روزگاه سیاه خواهد نشست.

خانه ملت ؛ محسن کوهکن نی ریزی با بیان اینکه ایران به وعده های خود عمل می کند گفت: آمریکایی ها بعد از ترور ناجوانمردانه و رذیلانه شهید سپهبد سلیمانی زیر لوای تروریسم دولتی به قطعیت می دانستند ایران نسبت به اقدام آنها واکنش قاطع نشان خواهد داد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: آمریکایی ها همچنین به یقین می دانند که وعده سپاه مبنی بر اینکه شرارت جدید آمریکا پاسخ محکم تری خواهند داشت شعار نیست.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرفتن انتقام سخت مطالبه جدی مردم، قوای سه گانه و حاکمیت بود تاکید کرد: اقدام شب گذشته سپاه در پی ترور سردار سلیمانی پاسخی به مطالبه یکصدای ملت ایران بود، آمریکا به خوبی می داند وقتی چنین پاسخی از چنین پشتوانه ای برخوردار است به طور قطع اگر دست به اقدام دیگری بزند به روزگاه سیاه خواهد نشست.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه ایران 1398 با ایران دو سال بعد از پیروزی انقلاب متفاوت است ادامه داد: ملت ایران مطمئن باشند که اگر سردار سلیمانی به شهادت رسید اما آثار این شهادت برای نظام و انقلاب ورای فکری است که در ذهن ها قابل تصور است و آثار آن در آینده نزدیک مشهود خواهد شد.

کوهکن نی ریزی با بیان اینکه ایران نه هیچ گاه جنگی را شروع کرده و نه هیچ گاه به کشوری حمله کرده است، افزود: همچنین ایران هیچ گاه در حمله به کشوری، طرف کشور حمله کننده نبوده است به طوریکه در حمله آمریکا به صدام مقام معظم رهبری فرمودند که این جنگ حق و باطل نیست بلکه جنگ باطل با باطل است و ما در این جنگ طرف هیچ کس نیستیم.

کوهکن نی ریزی تاکید کرد: اینکه آمریکا تصور کند با حضور در خاورمیانه و با زور و قدرت نظامی می تواند سیاست های خود را پیاده کند اشتباهی استراتژیک است، بدون شک و به زودی اتفاقاتی در منطقه خواهد افتاد که برای همیشه می تواند سفره حضور آمریکایی ها را در منطقه جمع خواهد کرد.

وی ایران را قدرت بلامنازع در منطقه خواند و گفت: آمریکا باید این موضوع را پذیرفته و سر تکریم فرود آورد، آمریکایی ها باید بدانند که نباید همه هستی خود را صرف یک رژیم جعلی همچون رژیم صهیونیستی کنند، رژیمی که با کوچکترین بی احتیاطی محو خواهد شد.

کوهکن نی ریزی  تاکید کرد: با یاری و نصرت الهی و تحت فرماندهی رهبری معظم که با تیزبینی، عمیق نگری، قاطعیت و تصمیمات به موقع و درست، هدف ها را در کانون می زنند ایمان داریم پیروزی بزگ نصیب ملت ایران خواهد شد.

وی با بیان اینکه آمریکا امروز در کویت، عربستان، بحرین، قطر، عمان و اردن پایگاه دارد، گفت: اینکه ایران اعلام کرده از هر یک از این پایگاه ها به ایران حمله شود ما آنجا را هدف قرا می دهیم وعده ای قابل تحقق است که آمریکایی ها به خوبی به آن اشراف داشته بنابراین هیچ گاه به این ماجرا ورود نخواهد کرد که اگر ورود کنند با پاسخی کوبنده تر مواجه خواهند شد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، ترور، تروریست ها، تروریستها، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی