حسن پور مطرح کرد ؛

مجلس از اقدام تلافی جویانه سپاه حمایت می کند

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس گفت: مجلس از اقدام تلافی جویانه سپاه حمایت می کند زیرا دل خانواده، همرزمان سردار سلیمانی و ملت ایران را شاد کرد.

  خانه ملت؛ شهباز حسن‌پور در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا در «عین الاسد»، اظهار داشت: احسنت و خداقوت و دستمریزاد به رزمندگان عزیزی که به خون خواهی از سردار مظلوم سپهبد قاسم سلیمانی، به موقع قبل از اینکه پیکر پاک ایشان به خاک پسرده شود، دل خانواده، فرزندان، همرزمان و ملت عزیز ایران را شاد کردند.

حسن پور بیگلری  بیان کرد: نمایندگان مجلس از هرگونه اقدام تلافی جویانه‌ای که به خون خواهی سردار سلیمانی انجام شود، حمایت می‌کند. اقدام سپاه برای مقابله با اقدام تروریستی دولت آمریکا برابر قانون بوده و براساس ماده 51 منشور سازمان ملل متحد در زمینه اقدام متقابل انجام گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی افزود: امیدوارم این هشدار جدی جمهوری اسلامی ایران را آمریکا، اسرائیل غاصب و دیگر کشورهای حاضر در منطقه درک کنند و سریعتر خاک کشورهای منطقه را ترک کنند تا منطقه روی آرامش را به خود ببیند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت‌های منطقه باید سرنوشت خود را تعیین کنند و این کشورها نیازی به ژاندارم ندارند و امروز جمهوری اسلامی ایران این موضوع را ثابت کرده و در طول 40 سال گذشته نیز همین گونه بوده است.

وی گفت: ایران یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان در نیروی زمینی، هوایی و دریایی است که همسایه خوبی برای همسایگان محسوب می‌شود و امن ترین کشور منطقه است./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تروریست ها، تروریستها، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی