میرزاده مطرح کرد ؛

اقدام جمهوری اسلامی یک اقدام به حق و قانونی بوده است

میرزاده معتقد است حضور آمریکایی ها حتی یک روز بیشتر در منطقه، خسارات جبران ناپذیری را برای آنها به دنبال خواهد داشت.

 خانه ملت؛ سیدحمایت میرزاده  در پی حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی تروریست های آمریکایی در عراق بعد از به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی، گفت: اقدام جمهوری اسلامی یک اقدام به حق و قانونی بود که حتی سازمان ملل متحد نیز درباره آن اعتراضی نداشته است.

وی  در ادامه با بیان اینکه اقدام جمهوری اسلامی در هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد حداقل کاری بود که دنیا بفهمد برای خونخواهی مسئول ارشد نظامی خود ساکت نمی مانیم، عنوان کرد: تمامی تحلیل های امروز دنیا نیز این حق را به ایران داده اند و حتی آنهایی که سکوت می کنند به دلیل تأیید حقانیت ایران است.

میرزاده ادامه داد: سیلی به آمریکا، مطالبه و خواسته تمام گروه های سیاسی و مردم ایران بود و حتی آزادیخواهان و جریان مقاومت نیز منتظر این اقدام بودند و سیاستمداران خارجی و حتی مسئولان آمریکایی نیز این اقدام را دور از انتظار ندانسته و به حق جمهوری اسلامی اذعان داشتند.

میرزاده در ادامه با بیان اینکه زمان اخراج نیروهای آمریکایی از کل منطقه فرا رسیده است، یادآور شد: حضور آمریکا در منطقه جز خسارت برای آنها و مزاحمت برای کشورهای منطقه نداشته است و این حضور از امروز به بعد، موجب خسارات به مراتب بیشتری برای آنها خواهد شد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه برای خود آمریکا بهتر است که هرچه سریع تر منطقه را از نیروهای خود تخلیه کند، خاطرنشان کرد: آمریکا پیام ما را دریافت کرده است و می داند هرچه بیشتر از این حضور بگذرد باید خسارات جبران ناپذیر بیشتری را متحمل شود و قدرت پاسخگویی به افکار عمومی خود را در برابر این خسارات نخواهد داشت./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، خسارت