قاضی زاده هاشمی مطرح کرد ؛

دستاوردهای حمله موشکی سپاه به پایگاه ارتش متجاوز ایالات متحده آمریکا

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد نداشتن هراس از آمریکایی ها و تهدیدهای ترامپ اولین پیام واضح حمله موشکی به عین الاسد محسوب می شود.

خانه ملت ؛ امیرحسین قاضی زاده هاشمی در خصوص دستاوردهای حمله موشکی سپاه به پایگاه ارتش متجاوز ایالات متحده در عین الاسد، گفت: نداشتن هراس از آمریکایی ها و تهدیدهای ترامپ اولین پیام واضح و روشن اقدام مذکور است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه آمریکایی ها اشتباها تصور می کردند که ملت ایران به دلیل مسائل اقتصادی از نظام و ارزش های خود حمایت نمی کنند، اظهار کرد: این مهم در حالیست که حضور پرشور و قابل تامل مردم در مراسم تشییع پیکر شهدا اولین سیلی و سپس اقدام موشکی در پی این مهم دومین سیلی محسوب می شود.

نماینده مردم مشهد، کلات در مجلس شورای اسلامی سپاه با تاکید بر اینکه مقامات کاخ سفید علی رغم گذشت چند روز، هنوز در حیرت هستند، ادامه داد: در واقع آنها از بپا خواستن مردم یک کشور برای مقابله با آنها در بهت محاسباتی به سر می برند و نمی دانند باید چه اقدام متقابلی را انجام دهند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها خود را تولیدکننده پیشرفته ترین سلاح های دنیا می دانند از این رو در صدر جدول فروشندگان تجهیزات نظامی قرار دارند، تصریح کرد: این مهم در حالیست که پیشرفته ترین تجهیزات نظامی آنها حتی نتوانست موشک های میان برد کشورمان را رهگیری کنند.

وی  در این راستا، خاطرنشان کرد: چنین مسئله ای جایگاه نظامی این کشور را دچار آسیب بزرگی کرد و بزرگنمایی آنها را از بین برد زیرا آمریکایی ها فقط از طریق تبلیغات توانسته بودند سلاح های خود را به فروش برسانند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، سپاه، سپاه پاسداران، عراق