میرزایی مطرح کرد ؛

رئیس جمهور آمریکا از هیچ تحریمی علیه مردم ایران اغماض نکرده است

نماینده مردم ایلام گفت: اینکه ترامپ بخواهد خود را دلسوز مردم ایران بداند خنده دار است، اگر ترامپ می خواست دلسوز مردم ایران باشد حرف های او با عملش در تضاد نبود؛ بنابراین معتقدم که اکثر جامعه ما به مطالب ترامپ اعتنایی ندارند.

 خانه ملت؛ جلال میرزایی به توییت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت: ترامپ باید به برجام پایبند می‌بود و آن را حفظ می‌کرد؛ چراکه رئیس جمهور کشورمان در این رابطه بسیار سرزنش شدند و تحت فشار بودند که چرا برجام را پذیرفتند.

میرزایی  در ادامه افزود: ترامپ اگر خلاف واقع نمی‌گوید باید به برجام پایبند بود نه اینکه از آن خارج می‌شد، متاسفانه رئیس جمهور آمریکا از هیچ تحریمی علیه مردم ایران اغماض نکرده است و حتی تحریم های دارویی را دائما علیه کشورمان وضع می‌کند و به محض اینکه روزنه‌ای ایجاد می‌شود و یک شرکت دارویی بخواهد با ایران تبادل داشته باشد، سریعا جلوی آن را می‌گیرد.

نماینده مردم ایلام  تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا تحریم‌ها را روز به روز علیه کشورمان بیشتر می‌کند؛ بنابراین بسیار واضح و آشکار بوده که ترامپ دلسوز مردم ایران نبوده، البته انتظاری هم از این شخص وجود ندارد؛ چرا که ترامپ به دنبال منافع خود است.

این نماینده مجلس دهم  اظهار کرد: اینکه ترامپ بخواهد ادا و اطوار دربیاورد و خود را دلسوز مردم ایران بداند، خنده دار است؛ اگر ترامپ می‌خواست دلسوز مردم ایران باشد حرف‌های او با عملش در تضاد نبود. بنابراین معتقدم که اکثر جامعه ما به مطالب ترامپ اعتنایی ندارند.

وی  به توییت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت :ترامپ با انتشار این توییت‌ها به ویژه به زبان فارسی به دنبال ایجاد جنگ روانی است، اما نمی‌داند که مردم ایران هیچ توجهی به توییت‌هایش ندارند./

پایان پیام


 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، استکبار ستیز و کنشگر، استکبارستیزی، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طرح های توسعه اجتماعی و اقتصادی عراق، عراق