بائوج لاهوتی مطرح کرد ؛

انقلاب اسلامی ایران با تمام انقلاب ها در سراسر دنیا و تاریخ متفاوت است

نماینده مردم لنگرود در مجلس ضمن اعلام خبر تأیید صلاحیت خود برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم از مردم خواست حضوری بسیار پرشور و باشکوه در انتخابات داشته باشند.

 خانه ملت؛ مهرداد بائوج لاهوتی با بیان انقلاب اسلامی ایران با تمام انقلاب ها در سراسر دنیا و تاریخ متفاوت است، گفت: تغییر حکومت در کشورهای دیگر به این شکل است که قدرتی تلاش می کند جایگزین قدرت دیگری شود اما انقلاب اسلامی متعلق به مردم بوده و با حضور مردم صورت گرفت و به سمت مردمسالاری دینی رفتیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مردم همواره از نظام حمایت کرده اند و در سختی های انقلاب نیز همیشه در صحنه بودند که نمونه پایانی آن حضور پرشکوه در مراسم تشییع پیکر پاک سردار شهید سلیمانی بود که انسجامی را در کشور به وجود آورد و پیام بسیار مهمی برای دشمنان نظام و انقلاب به همراه داشت.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شاید مردم با مشکلات صنفی، اقتصادی و معیشتی درگیر بوده و برخی اعتراض به بعضی موارد داشته باشند اما همواره نظام و رهبر خود را دوست دارند لذا این مشارکت در انتخابات اسفندماه مجلس نیز صورت می گیرد و جلوه خروشانی از حضور مردم را شاهد خواهیم بود.

وی  در پایان از تأیید صلاحیت خود برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم خبر داد و خاطرنشان کرد: از مردم حوزه انتخابیه خود و استان گیلان می خواهم با مشارکتی بسیار پرشور و بیش از گذشته در صحنه حضور پیدا کنند و افتخار دیگری برای کشورمان رقم بزنند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انتخابات، انقلاب، انقلاب اسلامی، انقلاب ایران، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عراق