رضایی مطرح کرد ؛

کشورهای منطقه بر اساس ظرفیت های داخلی خود با همدیگر روابط داشته باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تنش آفرینی و تشدید اختلافات سیاست آمریکایی ها در منطقه بوده و این مهم در حالیست که ایرانیان درصدد افزایش وحدت در بین کشورهای منطقه است.

  خانه ملت ؛محمد ابراهیم رضایی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با امیر قطر و تاکید بر گسترش روابط کشورهای منطقه، گفت: امروزه کشورهای اسلامی منطقه دارای توانمندی در عرصه های مختلف هستند و این موضوعات می تواند به توسعه همکاری های دوجانبه و چندجانبه منجر شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه امروزه آمریکایی ها در سایه ایران هراسی، ثروت و دارایی کشورهای اسلامی را غارت می کنند، اظهار کرد: در واقع تنش آفرینی و تشدید اختلافات سیاست آمریکایی ها در منطقه است و این مهم در حالیست که ایرانیان درصدد افزایش وحدت در بین کشورهای منطقه است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر کشورهای منطقه بر اساس ظرفیت های داخلی خود با همدیگر روابط داشته باشند، شاهد رشد اقتصادی و سیاسی غرب آسیا خواهیم بود، ادامه داد: منافع ملت های مسلمان با گسترش روابط کشورهای منطقه بیش از پیش تامین خواهد شد و این موضوع مولفه مهمی محسوب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید فراموش کنیم برخی از کشورها تلاش می کنند امنیت را به کشورهای منطقه بفروشند در حالی که خود آنها توانایی حفاظت از منافعشان در منطقه را ندارند.

وی  با تاکید بر اینکه در آینده ای نزدیک شاهد همگرایی بیشتر کشورهای منطقه خواهیم بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه هر چه زمان می گذرد، همسایگانمان بیشتر به هویت واقعی بیگانگان و متجاوزان در منطقه پی می برند از این رو چنین رخدادی سبب افزایش روابط کشورهای منطقه خواهد شد.

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، امنیت، امنیت اقتصادی، تحولات خاورمیانه، تروریست ها، تروریستها، خاورمیانه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وحدت اسلامی، وحدت کلمه