علوی مطرح کرد ؛

ایران اسلامی در مقابل تهدیدها و ماجراجویی ترامپ کوتاه نخواهد آمد

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود خسارت بزرگی که با شهادت این دو فرمانده به محور مقاومت وارد شد، اما جریان مقاومت همچنان به مسیر خود تا پیروزی کامل ادامه خواهد داد.

خانه ملت؛ سیداحسن علوی با اشاره به شخصیت بین المللی و فراجناحی شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: بسیاری از مردم کشورهای جهان برای شهادت این سپهبد شهید مراسم عزاداری برگزار کردند و میلیون ها نفر در کشورهای مختلف در مراسم گرامیداشت ایشان شرکت کردند و این نشان دهنده شخصیت محبوب و بین المللی حاج قاسم سلیمانی است.

وی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی یک شخصیت بین المللی بود و در حقیقت متعلق به ملت ایران و طبقه خاصی نبود.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس تصریح کرد: مردم ایران و جهان اسلام و همه آزادی‌خواهان جهان سوگوار این سردار شهید هستند، ترامپ تهدیدهای خودش را می‌کند و حرکت مذبوحانه او باعث شد که قدرت را ایران بشناسند و باعث وحدت و یکپارچگی مردم ایران و جهان شد.

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا ژنرالی را که در کشوری دیگر که با آمریکا جنگ ندارد به شهادت می رساند و این از منظر بسیاری از کارشناسان، مصداق نقض حقوق بین الملل است، تاکید کرد: مردم منطقه به حقیقت مردم ایران پی بردند و به تجاوز و نامردی های کشورهای آمریکا و هم پیمانانش در منطقه بیشتر آگاهی پیدا کردند.

وی با اشاره به رفتارهای تبلیغاتی و انتخاباتی ترامپ ادامه داد: آمریکایی ها به سیاستی غیرمنطقی دست زدند که قاعدتاً هر زمان در نزدیکی انتخابات خودشان این رفتار را نشان می دهند. اوباما و بوش هم این رفتارها را می کردند تا بسترساز تبلیغات انتخاباتی خودشان شود و آن ها را در عرصه رقابت و مبارزه انتخاباتی موفق کند.
احسن علوی

ایران اسلامی در مقابل تهدیدها و ماجراجویی ترامپ کوتاه نخواهد آمد

علوی با بیان اینکه ایران امروز توانسته در مقابل همه قدرت‌ها غلبه کند و از خودش دفاع کند، خاطرنشان کرد: ایران با اقتدار می‌تواند در مقابل متجاوزین دنیا از خودش دفاع کند و هیچ شک و تردیدی نیست.

این نماینده مردم درمجلس دهم کشورهای اسلامی با بیان اینکه ایران در مقابل تهدیدها و ماجراجویی ترامپ کوتاه نخواهد آمد، مطرح کرد: رویکرد کشورهای جهان امروز این است که از ایران دفاع کنند؛ ترامپ وقتی نقاط فرهنگی کشور را تهدید می‌کند و در توئیت های بی اساس خود حمله به 52 نقطه فرهنگی را مطرح می کند این نشان می دهد که فردی ضدانسانیت و ضدفرهنگ است؛ داعش و طالبان هم همین کارها را می کردند؛چرا که داعش دست پرورده آنها است.

تمام مردم منطقه درخصوص اخراج آمریکا از منطقه همدل شده اند

عضو فراکسیون مقابله با تحریم ها درمجلس مطرح کرد: اکنون تمام مردم منطقه درخصوص اخراج آمریکا از منطقه همدل شده اند و با وجود خسارت بزرگی که با شهادت این دو فرمانده به محور مقاومت وارد شد، اما محور مقاومت همچنان به مسیر خود تا پیروزی کامل ادامه خواهد داد.

علوی با تاکید براین که تفکر انقلابی شهید سپهبد سلیمانی موفقیت امروز جبهه مقاومت در منطقه را رقم زد، مطرح کرد: وزیر دفاع رژیم صهیونیستی هم گفته بود که گروهی به نام داعش را ایجاد خواهیم کرد تا خاورمیانه روی آرامش به خود نبیند؛ این ها ضد فرهنگ و ضد انسانیت هستند و می‌خواهند انتقام بگیرند و بتوانند جایگاهشان را در منطقه به دست بیاورند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس ایران اسلامی با تاکید بر این که جنایت ددمنشانه و آشکار آمریکا در عرصه های حقوقی بین المللی و همینطور در عرصه حقوق بشر باید مورد پیگیری قرارگیرد، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی شکست ناپذیر است و قدرت آن به حدی رسیده است که خود آمریکایی ها می ترسند و این تهدیدهای پوشالی ترامپ به جایی نمی رسد. /

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، تروریست ها، تروریستها، تهدیدها، تهدیدها و فرصت ها، سپاه پاسداران