مافی مطرح کرد ؛

دیوارنگاره ها برای رشد نشاط اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم بسیار لازم است

نماینده مردم تهران گفت: دیوارنگاره ها برای رشد نشاط اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم بسیار لازم است و باید در سطح شهر تهران و دیگر شهرهای کشور از این ظرفیت استفاده شود.

خانه ملت ؛ پروانه مافی با اشاره به اینکه دیوارنگاره‌ها تبدیل به سازه تبلیغاتی شده‌اند و باید از این فضا به خوبی استفاده شود، گفت: دیوارنگاره‌ها به مردم راهبرد می‌دهد و نگاه آنان به مسائل روز را جدی‌تر می کند.

مافی  افزود: البته دیوارنگاره‌ها که در سطح شهر است، باید متناسب با مسائل روز مردم را هدایت و راهنمایی کنند.

وی با بیان اینکه دیوارنگاره‌های شهر تهران باید افزایش یابد، ادامه داد: دیوارنگاره‌ها پیام ها را به خوبی به مردم می رسانند و در قالب یک رسانه عمل می‌کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: از سوی دیگر باید در متن و عکس این دیوارنگاره ها دقت کافی شود چرا که اگر محتوا و تصاویر مناسبی در این بخش ها قرار داده نشود، واکنش ها به این مسئله بسیار زیاد خواهد بود.

نماینده مجلس دهم  گفت: افرادی که دیوارنگاره ها را تهیه می کنند باید نگاهی جامع داشته باشند و لازم است که مسائل سیاسی روز، اجتماعی و فرهنگی را به خوبی بشناسند و اطلاعاتشان کامل باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دیوارنگاره ها برای رشد نشاط اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم بسیار لازم است و باید در سطح شهر تهران و دیگر شهرهای کشور از این ظرفیت استفاده شود./

برچسب ها

آثار فرهنگی، آسیب شناسی فرهنگی، اخبار برگزیده، انقلاب فرهنگی