حسن بیکی مطرح کرد ؛

مذاکره با آمریکایی ها پذیرفته نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد پیشنهاد مذاکره از سوی ایالات متحده در راستای اعمال سیاست چماق و هویج است.

 خانه ملت؛ ابوالفضل حسن بیکی در رابطه با پشنهاد مذاکره از سوی ایالات متحده، گفت: آمریکایی ها همواره سیاست چماق و هویج را سرلوحه دیپلماسی خود قرار داده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع مقامات کاخ سفید از یک سو تاکید بر مذاکره با کشورهای مختلف از جمله ایران دارد و از سوی دیگر اقدام به تهدید و تحریم می کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیشنهاد مذاکره بدون پیش شرط ترامپ سیاست شکست خورده ای است که در اتاق جنگ کاخ سفید تصویب شده است، ادامه داد: به عبارتی آمریکایی ها با ارائه چنین پیشنهاداتی می خواهند به افکارعمومی دنیا اعلام کنند که طرفدار گفتگو و دیپلماسی هستند و در مقابل کشورهایی مانند ایران نمی خواهند بر مدار دیپلماسی گام بردارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکایی ها اگر نیت سوء استفاده نداشتند می توانستند در برجام بمانند، تصریح کرد: توافقنامه یاد شده حاصل سالها گفتگو و دیپلماسی است لذا وقتی کشوری به طور یکجانبه از آن خارج می شود به همه نشان داده که با دیپلماسی میانه خوبی ندارد.
وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی هیچگاه از مذاکره دوری نکرده اما مذاکره با آمریکایی ها پذیرفته شده نیست زیرا آنها صرفا درصدد آسیب رساندن به منافع ملی هستند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، رهبر انقلاب در نماز جمعه پرشکوه و به‌یاد ماندنی تهران، مذاکره اروپایی‌ها را آمیخته به دغل و فریبکاری دانستند و گفتند: آن جنتلمن‌هایی که پشت میز مذاکره هستند، در حقیقت تروریستهای فرودگاه بغداد هستند که لباس عوض کرده اند. ما از مذاکره البته بجز با آمریکایی‌ها ابایی نداریم اما از موضع قدرت و قوت.

گفتنی است، مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا بدون اشاره به چهار دهه تداوم خصومت‌های واشنگتن علیه تهران در ادعائی مضحک مدعی شد که ترامپ هنوز هم آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران است!./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، ترور، تروریست ها، تروریستها، سپاه