کریمی مطرح کرد ؛

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و تلاش در زمینه ارتقاء شاخص های اقتصادی کشور

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: راه نجات کشور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و تلاش در زمینه ارتقاء شاخص های اقتصادی کشور همچون تولید و صادرات است.

 خانه ملت؛ علی اکبر کریمی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه مبنی بر اینکه "راه نجات کشور قوی شدن در تمامی زمینه‌ها است"، گفت: راه نجات کشور و مهار کردن تحریم‌های ظالمانه امریکا و عوامل آن در جهان و منطقه "قوی شدن کشور" به لحاظ اقتصادی و نظامی است و در بعد اقتصادی، اجرای "سیاست‌های اقتصاد مقاومتی" مهمترین عاملی است که می‌تواند کشور را خودکفا کرده و مشکلات اقتصادی همچون بیکاری را حل کند.

کریمی  ادامه داد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سال 94 تاکنون ازسوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است اما این سیاست‌ها هنوز آنطور در عمل مورد توجه دولت قرار نگرفته، درحالی که اگر بند بند این سیاست‌ها اجرا شده بود امروز به مراتب شرایط بهتری به لحاظ اقتصادی داشتیم.

نماینده مردم اراک، کمیجان، خنداب در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: راه نجات کشور اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تلاش در زمینه ارتقاء شاخص‌های اقتصادی کشور همچون تولید و صادرات است و قدرت اقتصادی میتواند قدرت ایران را در مابقی عرصه نیز افزایش دهد./

پایان پیام
 

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید داخل، بیانات رهبری، توسعه صادرات، رهبر معظم انقلاب، رونق اقتصاد، رونق اقتصادی، مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای