جاسمی مطرح کرد ؛

مردم به سخنان رهبری اعتقاد کامل دارند

قاسم جاسمی گفت: مردم کشورمان اعتنایی به حرف های دشمن ندارند و این بار هم با حضور حداکثری خود پای صندوق های رای توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

خانه ملت؛ قاسم جاسمی با اشاره به بخشی از سخنان رهبری در خطبه‌های نماز جمعه که فرموده بودند «مراقبت کنید تا مبادا دشمن بتواند در زمینه انتخابات خواسته خود را محقق کند»، گفت: مردم کشورمان علیرغم همه سختی‌ها و گرفتاری‌هایی که در زمینه اقتصادی دارند، اما در همه حال حتی با وجود چنین مسائلی هم فرامین رهبری انقلاب را نصب‌العین کارهای خود قرار می‌دهند.

نماینده مردم کرمانشاه  افزود: مردم به سخنان رهبری اعتقاد کامل دارند، اما در عوض حرف‌های دشمن را بیهوده و ابتر می‌دانند و قطعا دشمن در این زمینه هم به مثابه مسائل دیگر به اهداف خود دست پیدا نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  به رهنمودهای رهبری انقلاب در ادوار گوناگون انتخابات که منجر به شکست دشمن می‌شود، اشاره و تصریح کرد: ما هر زمانی که به انتخابات‌ در ادوار مختلف نزدیک می‌شویم با تدابیری که مقام معظم رهبری در این باره می‌اندیشیدند، ترفندها و شیطنت‌های دشمن نقش بر آب می شود.

این نماینده مجلس دهم مجلس یادآور شد: قطعا با همت مردم و همچنین عنایات خداوند متعال و رهنمودهایی که مقام معظم رهبری در این زمینه خواهند داشت حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای را شاهد خواهیم بود.

وی به عشق و وفاداری مردم کشورمان به سربازان و سرداران این انقلاب و نظام اشاره و اظهار کرد: مردم ما نشان دادند که عاشق سرداران و سربازان این مرزو بوم هستند و همگان هم این امر مهم را در تشییع میلیونی شهید سپهبد سلیمانی شاهد بودند؛ در نهایت باید گفته شود که مردم ما اعتنایی به حرف‌های دشمن ندارند و این بار هم با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهند کرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، انتخابات، انقلاب اسلامی، تروریست ها، تروریستها، سپاه