مافی مطرح کرد ؛

لزوم ایجاد وحدت در شرایط کنونی برای برون رفت از مشکلات کشور

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است که برای عبور از مشکلات فعلی کشور نیازمند یک اتحاد و انسجام از سوی همه آحاد مردم و مسئولان هستیم.

 خانه ملت؛ پروانه مافی  به لزوم ایجاد وحدت در شرایط کنونی برای برون رفت از مشکلات کشور اشاره کرد و گفت: به نظر من راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور همدلی و با هم ساختن است.

مافی  در ادامه افزود: در جامعه ما افراد با رویکردهای فکری گوناگون وجود دارند و همچنین اندیشه آنها نسبت به مسائل سیاسی کشور متفاوت است؛ بنابراین نگاه افراد با هم یکسان نیست و اگر بخواهیم از مشکلات موجود در کشور عبور کنیم باید وحدت داخلی را به حد نهایی خود برسانیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اظهار کرد: ممکن است که ما الان با همدیگر وحدت داشته باشیم، اما به صورت درصدی و نسبی است که باید ما بتوانیم این درصد را بالا ببریم؛ چراکه هر میزان نسبت وحدت در بین آحاد گوناگون در داخل کشور بیشتر باشد عبوراز مشکلات آسانتر می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات به همدلی و همراهی مردم در زمان جنگ تحمیلی اشاره و تصریح کرد: در دوران گذشته به ویژه در زمان جنگ تحمیلی این تجربه را داشتیم که کشور با مشکلات زیادی مواجه بود، اما چون مردم همدل و برای رسیدن به یک هدف تلاش می‌کردند از سختی‌های آن دوران جنگ عبور کردیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در ادامه افزود: ما باید به افکار و عقاید یکدیگر احترام بگذاریم و نسبت به موضوع اصلی کشور که همدلی بوده هم قسم باشیم تا بتوانیم این موضوعات و مشکلات را با یک نگاه تعاملی روبه جلو ببریم؛ مطمئنا اگر همه نسبت به مسائل کشور به این شکل عمل کنند، بسیاری از مشکلاتمان خود به خود حل می‌شوند./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، وحدت، وحدت ملی