سالک کاشانی مطرح کرد ؛

رهبر انقلاب بر مذاکره با قدرت و پرصلابت تاکید دارند

احمد سالک کاشانی مجلس اعتقاد دارد مذاکره تحت سلطه اصلا قابل پذیرش نیست از این رو مشاهده می شود که رهبر انقلاب بر مذاکره با قدرت و پرصلابت تاکید دارند.

 خانه ملت؛ احمد سالک کاشانی در رابطه با مذاکرات برجامی اروپایی ها با کشورمان، گفت: ایران دارای روابط خوبی با کشورهای مختلف است لذا امروزه شاهد رفت و آمد شهروندان و مسئولان این کشورها هستیم.

سالک با اشاره به اینکه مشکل اصلی کشورمان با سران کشورهای مستکبر است، اظهار کرد: در واقع سیاست اسلامی کشورمان حکم می کند که استکبارپذیر نباشیم و در این میان اصل 152 قانون اساسی نیز بر این موضوع صحه می گذارد.


نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سران ایالات متحده به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند که بخواهیم مذاکره ای با آنها انجام دهیم، ادامه داد: متاسفانه سران کشورهای اروپایی مانند انگلیس نیز پادوهای آمریکا هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: به عبارتی مسائل اقتصادی بین اروپا و آمریکا حکم می کند که روابط خودشان را برهم نزنند از این رو بر اساس مولفه های ایالات متحده گام بر می دارند.

با اشاره به اینکه هم اکنون شاهد وضعیت پیش آمده بعد از مذاکرات با اروپایی ها هستیم، گفت: باید اذعان کرد کشورهایی که درصدد اعمال تحریم علیه ایران هستند، دیگر هیچ تفاوتی با ترامپ ندارند و فقط از لفظ مذاکره سوءاستفاده می کنند.

وی  با تاکید بر اینکه پشتیبانی مردم و قدرت بازدارنده نظامی دو مولفه مهم و اثرگذار در مذاکرات هستند، خاطرنشان کرد: مذاکره تحت سلطه اصلا قابل پذیرش نیست از این رو مشاهده می شود که رهبر انقلاب بر مذاکره با قدرت و پرصلابت تاکید دارند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیانات رهبری، تیم مذاکره کننده، مذاکرات