جاسمی مطرح کرد ؛

جایگاه پر رنگ لبنان در مبارزه با رژیم صهیونیستی و تروریست ها

جاسمی معتقد است که فضای سیاسی لبنان با روی کارآمد دولت جدید، آرامش می گیرد.

 خانه ملت؛ قاسم جاسمی  با اشاره به نا آرامی های اخیر در لبنان گفت: متاسفانه نا آرامی های چند روز اخیر در لبنان و عدم تشکیل دولت در این کشور باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای مردم و مسئولان لبنانی شده است؛ چراکه نبود دولت در یک کشور، هرج و مرج ایجاد کرده و مسیر پیشرفت را از آن جامعه سلب می کند.

جاسمی  ادامه داد: متاسفانه آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از شرایط لبنان و دخالت های مکرر در امور داخلی لبنان درصدد ضربه زدن به جایگاه این کشور بوده و تمام تلاش های خود را برای نا آرام جلوه دادن فضای سیاسی و اجتماعی لبنان بکار گرفته اند.

جایگاه پر رنگ لبنان در مبارزه با رژیم صهیونیستی و تروریست ها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلسافزود: نقش لبنان به عنوان یکی از محور های مقاومت در منطقه در مقابل زیاده های آمریکا و رژیم صهیونیستی بسیار پر رنگ است، بنابراین دشمن می خواهد با سوءاستفاده از شرایط سیاسی لبنان، نقش مقاومت را در این کشور کم رنگ کرده و نفوذ خود را در لبنان افزایش دهد که جا دارد ملت و مسئولان این کشور، فضا و شرایط را برای دخالت های آمریکا و رژیم صهیونیستی فراهم نکنند.


نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پیروزی های مقاومت بر دشمن صهیونیستی و گروهک های تروریستی، ثمره اتحاد و یکپارچگی مردم در کشورهای جبهه مقاومت بوده؛ لذا ایجاد فضای ناامنی در این کشورها علاوه بر اینکه به جایگاه سیاسی این کشورها ضربه می زند، بلکه باعث تضعیف جبهه مقاومت خواهد شد که باید بسیار حساس، در خصوص مسائل به وجود آمده تصمیم گرفت.

این نماینده مجلس دهم  خاطرنشان کرد: تمام گروه های لبنانی باید برای برون رفت ازشرایط نا مساعد فضای سیاسی لبنان با یک دیگر به گفت و گو پرداخته و اختلافات را به نفع مردم لبنان کنار بگذارند تا با تشکیل دولت، بسیاری از مشکلات ایجاد شده مرتفع گردد و در این خصوص جمهوری اسلامی از برقراری اتحاد در میان تمام گروه های لبنانی حمایت می کند. /

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، اسرائیل، ترور، تروریست ها، تروریستها، تروریسم، تروریسم زیستی، صهیونیست ها، لبنان