فلاحت پیشه مطرح کرد ؛

وقت رفتن آمریکا از منطقه فرا رسیده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قاسم سلیمانی به عراقی ها کمک کرد و آن ها را نجات داد، کسی که قاسم سلیمانی را ترور کرده برای بی ثبات سازی آینده عراق برنامه ریزی کرده است.

خانه ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه  در خصوص خروج آمریکا از منطقه، اظهار داشت: ترامپ علمدار خروج نظامیان از منطقه خواهد شد و باید منتظر طرح‌های وی برای خروج و تجمیع پادگان‌ها باشیم که در آینده ارائه می‌دهد.

وی بیان کرد: قبل از اینکه نیاز به چنین قوانینی برای خروج آمریکا از منطقه باشد، به دلیل هزینه‌های نظامی و عملیاتی که آمریکا در منطقه ایجاد کرده منطقه را باید ترک کند.

وی با بیان اینکه وقت رفتن آمریکا از منطقه فرا رسیده است، افزود: آمریکایی‌ها هزینه‌های زیادی را در منطقه ایجاد کرده‌اند.

فلاحت پیشه ادامه داد: نیازی به وضع قوانین جدید برای خروج نیروهای آمریکایی از منطقه نیست و اجرای موافقتانه 2011 یعنی خروج نظامیان آمریکایی این نتیجه را به دنبال خواهد داشت تا آن‌ها از منطقه بروند.

نماینده مردم اسلام آباد و غرب در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از سیاستمداران آمریکایی در این شرایط محافظه کاری می کنند اما شرایط داخلی این کشور برای خروج از منطقه بسیار مهم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: عراقی‌ها هرگز فراموش نمی‌کنند که در تمام مذاکراتشان برای کمک گرفتن از قاسم سلیمانی برای مبارزه با داعش چقدر سراسیمه بوده‌اند.

نماینده مردم اسلام آباد و غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قاسم سلیمانی به عراقی‌ها کمک کرد و آن‌ها را نجات داد، کسی قاسم سلیمانی را ترور کرده که برای بی‌ثبات سازی آینده عراق برنامه ریزی کرده است./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، ترور، تروریست ها، تروریستها، حرکت های تروریستی، سپاه، عراق