پورمختار مطرح کرد ؛

مداخلات صهیونیستی در انتخابات آمریکا

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: انتخابات در ایران دموکراتیک تر و آزادتر از آمریکا است زیرا در ایالات متحده لابی های صهیونیستی باید کاندیداها را تایید کنند.

 خانه‌ ملت ؛ محمدعلی پورمختار با اشاره به اظهارات مداخله جویانه آمریکا و هجمه علیه شورای‌نگهبان از سوی پمپئو، اظهار داشت: دولتمردان آمریکایی از ترامپ تا پمپئو افراد دروغ گویی هستند که برای ملت ایران اشک تمساح می‌ریزند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ بیان کرد: آمریکا از یک سو ایران را با تحریم‌های غذایی و دارویی تحت فشار قرار می‌دهد و مشکلات فراوانی را برای کشور ایجاد کردند و از سوی دیگر دلشان به حال انتخابات ایران می‌سوزد.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامیبا اشاره به دموکراتیک بودن انتخابات در ایران، افزود: شرایط انتخابات در ایران به نسبت بسیاری از کشورها آزاد و دموکراتیک است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ ادامه داد: بررسی صلاحیت افرادی که کاندیداهای حضور در انتخابات هستند، امری است که حتی در آمریکا نیز صورت می‌گیرد.

وی  گفت: در آمریکا جریان‌های منتسب به صهونیست‌ها کاندیداها را در مراحل مختلف پالایش می‌کنند و آنهایی که وابسته‌تر هستند و بیشتر می‌توانند منفعت صهیونیست‌ها را تامین کنند، به عنوان کاندیدا معرفی می‌شوند.

پورمختار بیان کرد: پمپئو نیز در لابی‌های صهیونیستی تایید شده تا توانسته در مناصب مختلف آمریکا حضور پیدا کند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، انتخابات، تحولات خاورمیانه، تحولات منطقه ای