گودرز مطرح کرد ؛

اتهامات واهی مقامات آمریکایی به کشورمان در خصوص تحولات عراق

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اتهام زنی رییس جمهور آمریکا علیه کشورمان، فرار از اقدام اخیر نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی عراق توسط نیروهای نظامی ایالات متحده است.

 خانه ملت؛ مسعود گودرزی با اشاره به اتهامات واهی مقامات آمریکایی به کشورمان در خصوص تحولات عراق گفت: مقامات ایالات متحده با اقدام اخیر خود دچار نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی عراق شده اند لذا باید پاسخگوی مردم این کشور باشند.

وی اظهار کرد: واقعا جای تعجب دارد ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا چطور می تواند در مقابل اذعان عمومی دنیا فرافکنی کرده و با وجود شواهد کافی، انگشت اتهام به سمت ایران اسلامی نشانه رود.

گودرزی  ادامه داد: به نظر می رسد مقامات کاخ سفید باید از خودشان بپرسند ملت عراق چرا باید در مقابل خیانت ها و تجاوزات این کشور سکوت کنند؟.

نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه آمریکایی ها استقلال مردم عراق را نادیده می گیرند و از سوی دیگر با حمایت از تروریست های داعشی به غارت این کشور پرداخته اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد ترامپ فراموش کرده که مردم عراق آنها را اشغالگر می شناسند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در حساب کاربری خود در توییتر خطاب به "میلیون‌ها عراقی که تمایل به آزادی دارند و نمی‌خواهند ایران بر آنها سلطه داشته باشد " نوشت: اکنون وقت شما است!

موضع گیری خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه ایران درحالی اعلام شد که سفارت آمریکا در عراق در هفته های اخیر صحنه تظاهرات ضدآمریکایی عراقی‌ها شده است./

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بغداد، تحولات خاورمیانه، تحولات منطقه ای، عراق