رنجبرزاده مطرح کرد ؛

آمریکا در مسیر زوال صهیونیست ها

عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است معامله قرن منجر به تسریع زوال صهیونیست ها خواهد شد چرا که آمادگی میان حکومت های منطقه برای ایستادگی مقابل آمریکا به وجود آمده است.

خبرگزاری خانه‌ملت؛ اکبر رنجبرزاده در واکنش به تصمیم ترامپ مبنی بر رونمایی از «معامله قرن» در سفر آتی نتانیاهو به واشنگتن، گفت: نتیجه رونمایی از پروژه معامله قرنی که آمریکا دنبال آن است، چیزی جز معامله ای در جهت حذف صهیونیست ها نیست.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مسیری که آمریکا دنبال می کند منجر به زوال صهیونیست ها خواهد شد، عنوان کرد: معامله قرن، معامله ای دومجهولی و معکوس خواهد بود که هرچقدر هم آمریکا دست و پا بزند تا نتیجه آن نجات صهیونیست ها و تقویت این غده سرطانی باشد، بیشتر آنها را در باتلاق منطقه فرو خواهد رفت.

وی بر همین اساس تصریح کرد: اگر اجازه داده می شد خود ملتزکه صاحب حق هستند، برای سرنوشت خود تصمیم گیری کنند، می توانست منجر به نتایجی شود که حذف صهیونیست ها را به تأخیر بیاندازد.

رنجبرزاده در ادامه با بیان اینکه امروز ملت ها بیدار شده اند و این آمادگی میان حکومت ها وجود دارد که مقابل آمریکا بایستند، اظهار داشت: اقتدار جمهوری اسلامی باعث شده هیمنه آمریکایی ها نزد حکومت ها شکسته شود و اگر ترامپ از پروژه «معامله قرن» رونمایی کند در واقع از روسیاهی خود در منطقه رونمایی کرده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی ها تصور می کنند می توانند قدرت پوشالی خود را با این پروژه بازسازی کرده و از هم پاشیدگی خود را التیام دهند اما ترامپ در آینده نزدیک نه تنها شکست خود در منطقه بلکه، شکست خود در انتخابات 2020 را خواهد دید./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، افزایش اقتدار، اقتدار، جمهوری اسلامی ایران، صهیونیست ها، عزت و اقتدار، فلسطین