میرزاده مطرح کرد ؛

ضرورت بازسازی هر چه سریعتر مدارس سیستان و بلوچستان

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: خوشبختانه اعتبارات خوبی برای بازسازی و نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده است که می تواند مشکلات این مدارس را در درازمدت حل کند.

 خانه ملت ؛ سیدحمایت میرزاده با تأکید بر ضرورت بازسازی هر چه سریعتر مدارس سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش شخصاً در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان حضور یافت و از مدارس آنجا بازدید به عمل آورد و گزارشی به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه کرد.

میرزاده ادامه داد: تلاش مسئولان وزارت آموزش و پرورش آن است که هر چه سریعتر مدارس تخریب شده سیستان و بلوچستان بازسازی شوند تا در روند آموزش دانش‌آموزان این استان خلأ و مشکلی به وجود نیاید.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت آموزش و پرورش با اقدامات جهادی و بسیج‌وار، فرآیند بازسازی مدارس مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان را آغاز کرده است و امیدواریم که مشکلات آنان هر چه سریعتر حل و فصل شود.

نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیش از وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، دو بار از مدارس این استان بازدید کرده بود که متأسفانه برخی از مدارس این مناطق مشکلات اساسی و ریشه‌ای داشته و شرایط خوبی ندارند به گونه‌ای که برخی از کلاس‌ها در «کپر» تشکیل می‌شود که باید این مشکلات حل شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خوشبختانه اعتبارات خوبی برای بازسازی و نوسازی این مدارس در نظر گرفته شده است که می‌تواند مشکلات این مدارس را در درازمدت حل کند و در کوتاه‌مدت هم قطعاً تمهیداتی در نظر گرفته می‌شود تا دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده مشکلی در آموزش نداشته باشند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آموزش، آموزش و پرورش، اخبار برگزیده، سیستان و بلوچستان