جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد ؛

اقدامات مجلس متناسب با شرایط سخت اقتصادی کشور بود

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس تاکید می کند افرادی برای رسیدن به مجلس روش تخریبی را انتخاب کردند که نتیجه آن جز زیر پا گذاشتن اساس نظام و انقلاب نیست.

 خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به هجمه هایی که علیه مجلس صورت گرفته است، گفت: متاسفانه همچنان رقابت در ایران به صورت آماتور صورت می گیرد و به جای اینکه حرفه ای، ایجابی و براساس ارائه برنامه باشد، بیشتر از روش تخریبی استفاده می شود.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه تخریب نهادهای کشور هدف قرار گرفته است، ادامه داد: در کارزار رقابت متاسفانه تخریب نهادها و ستون های انقلاب در دستورکار قرار گرفته است، این در حالی است که مجلس متناسب با شرایط سخت اقتصادی و درآمدی کشور تلاش کرد در کنار دولت قرار بگیرد تا کشور به نحو احسن اداره شود.

انقلاب و نظام را خرد و خمیر نکنید

این نماینده مجلس تاکید کرد: با وجود عملکرد قابل دفاع و اثرگذار مجلس، افراد و گروه هایی برای راه پیدا کردن به مجلس، تمام دستاوردهای انقلاب و نظام را زیر پا می گذارند، بنده به آنها توصیه می کنم برای رسیدن به مجلس انقلاب را خُرد نکنند، نظام را خمیر نکنند و همه را زیر پا نگذارند، چراکه مجلس از جمله نهادهای ارزشمند برای انقلاب است.

جعفرزاده ایمن آبادی  بیان داشت: عملکرد مجلس شفاف است، نمایندگان، هیات رئیسه و رئیس مجلس تلاش کردند در این شرایط و با توجه به امکانات و محدودیت ها بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند، اما متاسفانه در رقابت های سیاسی و به دلیل نبود احزاب، اشخاص کوچک به رقابت انتخاباتی ورود کرده و عمدتا برای تبلیغات روش تخریبی، توهینی و فحاشی را انتخابات می کنند که نتیجه آن تضعیف روحیه مردم و ضرر و زیان زدن به نظام و انقلاب می شود.

وی  با اشاره به عملکرد این فراکسیون در اجلاسیه دهم بیان داشت: این فراکسیون هر هفته از یکی از اعضای کابینه دعوت کرد تا ضمن بررسی عملکرد و نظارت بر دستگاه ذی ربط، کمک هایی داشته باشیم، این جلسات بدون انقطاع و حتی یک هفته تعطیلی برگزار شد.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت تاکید کرد: دو فراکسیون دیگر هم به همین صورت عملکرده اند، همه دست به هم داده بودند تا کشور به نحو احسن اداره شود اما متاسفانه برخی برای ورود به مجلس از شیوه تخریبی استفاده می کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: این افراد دانسته یا ندانسته، آگاهانه یا ناآگاهانه، مستقیم یا غیرمستقیم به یکی از پایه های بزرگ نظام حمله می کنند و آسیب می زنند، که نتیجه ای جز زیر پا گذاشتن انقلاب و نظام ندارد.

وی  با اشاره به آخرین نطق رئیس مجلس گفت: در جلسه آخر شاهد بودیم که دکتر لاریجانی گزارش مختصری از عملکرد مجلس دهم ارائه کرد، این نکته حائز اهمیت است که نمی توان لیستی از حدود 200 قانونی که در مجلس دهم تصویب و باعث شد بسیاری از مشکلات کشور حل و فصل شود را نادیده گرفت./

پایان پیام
 

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، اخبار برگزیده، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، انتخابات مجلس، انقلاب، انقلاب اسلامی، وحدت، وحدت ملی