سلیمی مطرح کرد ؛

جهان اسلام بیش از هر زمان دیگر به اتحاد دارد

سلیمی تاکید کرد: امروز جهان اسلام بیش از هر روزی نیاز به اتحاد دارد و قطعا اگر در برابر طرح معامله قرن کوتاه بیایم آیندگان ما را نخواهند بخشید.

 ایسنا؛ اصغر سلیمی با محکوم کردن طرح معامله قرن بیان کرد: دشمنان اسلام به خصوص آمریکا و اسرائیل هیچگاه تصمیم درستی برای مسلمانان نگرفته و نخواهند گرفت. این طرح نیز دشمنی جبهه استکبار را بار دیگر ثابت کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: معامله قرن بر روی کاغذ باقی خواهد ماند و قطعا به مرحله اجرایی نخواهد رسید. درست است که برخی از سران کشورهای مسلمان منطقه که به آمریکا وابسته هستند با این طرح موافقت کردند اما مردم مسلمان دنیا و آزادی خواهان جهان اجازه نخواهند داد که اسرائیلی‌ها بر مسلمانان حاکم شوند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها  تصریح کرد: اسرائیل با این طرح قصد دارد مناطق اشغال شده را به طور رسمی در اختیار خود درآورد، اما قطعا این طرح به مرحله اجرا نخواهد رسید. امروز جهان اسلام بیش از هر روز دیگری نیاز به اتحاد دارد. اگر امروز ما کوتاه بیایم آیندگان قطعا ما را نخواهند بخشید.

نمایند مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: جهان اسلام باید یکپارچه و متحد علیه اقدامات آمریکا و اسرائیل بایستد و قطعا اجازه اجرایی شدن این طرح را نخواهیم داد.

انتهای پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، فلسطین