ابوترابی مطرح کرد ؛

لزوم پرهیز مسئولان و جناح های سیاسی کشور از ایجاد دو قطبی های کاذب در آستانه انتخابات

ابوترابی معتقد است که دشمن می خواهد در انتخابات آتی مجلس فتنه ای را همچون فتنه هایی که در سالیان اخیر در کشورمان ایجاد کرده بود، شکل بدهد.

خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابی  به لزوم پرهیز مسئولان و جناح‌های سیاسی کشور از ایجاد دو قطبی‌های کاذب در آستانه انتخابات اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی حضور مردم پای صندوق‌های رای بسیار ارزشمند و مهم بوده؛ چرا که دشمنان ایران اسلامی روی عدم حضور مردم در انتخابات برنامه‌ریزی کرده‌اند.

نماینده مردم نجف آباد در ادامه با تاکید بر اینکه جناح‌های سیاسی باید از شکل‌گیری دو قطبی‌های کاذب در کشور پرهیزکنند، اظهار کرد: جناح‌های سیاسی در کشور باید از شکلگیری دو قطبی‌های کاذب بپرهیزند، زیرا وجود چنین موضوعی باعث می‌شود که دشمن متوهم شود و خیال خام در سر خود بپروراند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: دشمنان ملت ایران براین باور هستند که اگر فشار اقتصادی را بر مردم زیاد کنند و تحریم‌ها را علیه ملت ایران افزایش دهند دیگر مردم پای صندوق‌های رای حضور پیدا نخواهند کرد، اما هرگاه دشمنان تحریم‌های شدیدتری را علیه کشورمان اعمال کردند، مردم با حضورشان پای صندوق‌های رای پاسخ دندانشکنی به آنها دادند.

ابوترابی  به سخنان حاشیه‌ساز برخی از مسئولان در آستانه انتخابات اشاره و عنوان کرد: برخی از مسئولان در آستانه انتخابات بر طبل دو قطبی‌سازی‌های کاذب می‌کوبند که بدون شک منفعت اینگونه سخنان نصیب دشمنان جمهوری اسلامی می‌شود.

وی  در ادامه افزود: دشمن می‌خواهد در انتخابات آتی مجلس یک فتنه‌ای را همچون فتنه‌هایی که در سالیان اخیر در کشورمان ایجاد کرده بود، شکل بدهد؛ بنابراین جناحهای سیاسی و مسئولان باید نسبت به حرف‌هایی که بر زبان جاری می‌کنند حساسیت نشان دهند تا مورد بهره برداری دشمنان قرار نگیرد./


 

برچسب ها

اخبار برگزیده، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، تبلیغ، تبلیغات