بروجردی:

اخراج مستشاران آمریکایی و غاصبان رژیم صهیونیستی از ایران دستاورد انقلاب بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تبدیل سفارت رژیم غاصب صهیونیستی به سفارت کشور فلسطین نشان داد انقلاب اسلامی در جهت حفظ منافع ملی گام های بلند خودش را بر می دارد.

خبرگزاری خانه‌ملت؛ علاءالدین بروجردی با اشاره به ضرورت یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چهار دهه گذشته، گفت: اخراج مستشاران آمریکایی و رژیم صهیونیستی از کشورمان و تبدیل سفارت این رژیم غاصب به سفارت کشور فلسطین از اقداماتی بود که منجر به استقلال ایران اسلامی شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اخراج آمریکایی ها سبب توانمندی کشورمان در مقابله با این کشور متجاوز شد و این اقدام نشان داد جمهوری اسلامی ایران نه تنها از آنها واهمه ندارد، بلکه با اقتدار در جهت حفظ منافع ملی گام های بلند خودش را بر می دارد.

وی ادامه داد: در این بین نباید فراموش کنیم که سیاست داخلی کشورمان نیز طی چهار دهه گذشته دچار تحول چشم گیری بوده و برگزاری انتخابات های مختلف که سبب مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش می شود، از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: انقلاب اسلامی با رای و نظر مردم به نتیجه رسید از این رو مشاهده می شود که طی چهار دهه هیچ خدشه ای به باور افکار عمومی وارد نشده که بیانگر اصالت این راه و اندیشه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد در دهه جاری نیز باید در جهت تقویت اقتصاد ملی و بهبود وضعیت معیشتی مردم گام های بلند عملی برداریم و به مشکلاتی که آمریکایی ها رقم زنده اند، پایان دهیم./

برچسب ها

اخبار برگزیده