حسینی کیا مطرح کرد ؛

ملت آگاه و بابصیرت ایران به مدت چهار دهه پای کار انقلاب اسلامی ایستاده اند

حسینی کیا اعتقاد دارد ملت آگاه و بابصیرت ایران به مدت چهار دهه پای کار انقلاب اسلامی ایستاده اند و از این به بعد نیز پشتوانه انقلاب هستند.

 خانه‌ملت ؛ سیدجواد حسینی‌کیا با اشاره به ضرورت حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تاثیر آن در انسجام و اتحاد ملی، گفت: ملت آگاه و بابصیرت ایران به مدت چهار دهه پای کار انقلاب اسلامی ایستاده اند و از این به بعد نیز پشتوانه انقلاب هستند.

وی  با بیان اینکه باید بین همزمانی انتخابات و ایام 22 بهمن تفکیک قائل شویم، اظهار کرد: در واقع کاندیداهای قوه مقننه نباید زمینه بهره برداری سیاسی از یوم الله دهه فجر را ایجاد کنند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات از دغدغه های انقلابیون است و رهبر انقلاب نیز بر این مهم تاکید دارند، ادامه داد: بدون شک برگزاری راهپیمایی 22 بهمن امسال، مقدمه ای برای حماسه تاریخ ساز انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی خواهد بود.

حسینی کیا تصریح کرد: مسئولان نباید فراموش کنند حفظ چهره مردمی بودن برگزاری حماسه 22 بهمن امر مهمی است زیرا این گردهمایی یوم الله محسوب می شود.

وی  خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با انتخاب اصلح زمینه ساز تشکیل مجلس شورای اسلامی انقلابی را رقم بزنند تا مشکلات کشور به صورت کارشناسی برطرف شود./

پایان پیام
 

برچسب ها

22، 22 بهمن، اخبار برگزیده، انقلاب اسلامی، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، راهپیمایی 22 بهمن، رهبر انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی