رنجبرزاده مطرح کرد ؛

ضرورت تقویت بنیه دفاعی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر ضرورت تقویت بنیه نظامی کشور در جهت استقلال طلبی گفت: تقویت بنیه دفاعی یکی از راه های بستن مسیر نفوذ قدرت های جهانی برای شکستن اقتدار ایران است.

خبرگزاری خانه ملت؛ اکبر رنجبرزاده درباره فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی گفت: امروز آمریکا و بسیاری از قدرت‌های جهانی تلاش شان بر این است تا با بهره گیری از ابزارهای قدرت نظامی کشورهای مستقل را تسلیم سیاست های خود کنند.

این نماینده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تقویت بنیه نظامی کشور در جهت استقلال طلبی و وابسته نبودن افزود: یکی از راه هایی که جمهوری اسلامی ایران قادر خواهد بود راه نفوذ قدرت های جهانی برای شکستن اقتدار ایران را ببندد تقویت بنیه نظامی است، به طور قطع در شرایطی که ایران بتواند به دستاوردهای نظامی روز دسترسی داشته باشد هر اقدامی از سوی دشمنان با پاسخی شکننده و پشیمان کننده روبرو خواهد شد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دشمن به توانمندی نظامی جمهوری اسلامی ایران اشراف دارد ادامه داد: با این حال جمهوری اسلامی ایران باید تمام تلاش خود را برای در اختیار گرفتن آخرین تکنولوژی ها در عرصه نظامی به کار گیرد. در این زمینه چنانچه نیاز به اختصاص بودجه برای تقویت بنیه نظامی باشد باید تصمیمات لازم اتخاذ شود، همچنین هماهنگی و همراهی با کشورهای همسو از راه های مطمئنی است که عرصه را بر نظامیان غربی مسدود کرده و راهی موثر برای جلوگیری از بروز جنگ خواهد بود.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: به طور قطع کشوری که در موقعیت قدرت قرار داشته باشد احتمال شکل گیری هرگونه اقدام نظامی علیه خود را از سوی سایر قدرت ها کاهش می دهد که این واقعیتی انکارناپذیر است.

به گزارش خبرکزاری خانه ملت حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا صبح امروز (شنبه) در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کردند: ما به‌دنبال تهدید هیچ کشور و ملتی نیستیم بلکه به دنبال حفظ امنیت کشور و جلوگیری از تهدید هستیم. ضعیف بودن، دشمن را تشویق به اقدام خواهد کرد و برای آنکه جنگ نشود و برای آنکه تهدید تمام شود، باید قوی شد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، بنیه دفاعی، بیانات رهبری، تقویت بنیه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی کشور، رهبر انقلاب، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی