طباطبایی نژاد مطرح کرد ؛

لزوم هماهنگی جریانات سیاسی برای خنثی سازی توطئه دشمنان

عضو فراکسیون روحانیت مجلس معتقد است وقتی پای منافع ملی در میان است تمام جریانات سیاسی باید دست به دست یکدیگر داده و چرخ اقتصادی کشور را برای خنثی سازی توطئه دشمنان، بگردانند.

خبرگزاری خانه ملت؛ سیدصادق طباطبایی نژاد با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش درباره ضرورت تکیه بر توان داخلی و قطع امید از بیگانگان، گفت: رهبر معظم انقلاب همواره تأکید داشته اند که برای توسعه و پیشرفت کشور باید بر مبنای اتکا به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی حرکت کرده و امید خود از بیگانگان را قطع کنیم.

سیدصادق طباطبایی نژاد نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه قوای سه گانه باید عزم ملی داشته باشند، عنوان کرد: گاهی باید سلیقه های سیاسی کنار گذاشته شود به خصوص وقتی پای منافع ملی به میان می آید باید تلاش کنیم نظر تمام سلایق را در نظر بگیریم.

طباطبایی نژاد در ادامه با تأکید بر اهمیت رونق تولید، اظهار داشت: تولیدکنندگان باید به موضوع کیفیت و کاهش قیمت ها توجه کنند که به این منظور نیز باید تسهیلات بانکی فراهم شود و مجلس و دولت در این زمینه می توانند با یکدیگر همکاری کنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در ادامه با بیان اینکه توجه به اقتصاد مقاومتی باید با اولویت عشایر و روستاییان باشد، ابراز داشت: باید دید تا چه میزان توانسته ایم به ایلات و روستاها اهمیت داده و آنها را توسعه دهیم چرا که این قشر به عنوان اساس جامعه و کشور می توانند با تقویت شدن، کشور را به جایی برسانند که از وابستگی به کشورهای دیگر خارج در بسیاری از موارد اساسی بی نیاز شویم.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی همواره توانسته در شرایط سخت بهترین و پیچیده ترین تصمیمات را در برابر توطئه های دشمن بگیرد که همین امر باعث زمین گیر شدن دشمن شده است./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازار، رونق، رونق اقتصاد، رونق اقتصادی، رونق اقتصادی و اشتغال، منابع مالی ، توان کارشناسی، عزم جدی، وحدت