نوری مطرح کرد ؛

دشمن به دنبال فرصتی برای دسیسه است

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان معتقد است تقویت قدرت بازدارندگی کشور باعث تقویت امنیت کشور شده و نظام را در برابر دشمن آماده نگاه می دارد.

خبرگزاری خانه ملت؛ سید راضی نوری با اشاره به فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش درباره تقویت بنیه دفاعی کشور، گفت: طبق دستور خداوند و فرموده پیامبر(ص) باید تا جایی که در توان داریم، خود را تقویت کنیم چرا همواره دشمن به دنبال فرصتی برای دسیسه است.

نوری در ادامه تقویت قدرت بازدارندگی را باعث تقویت امنیت کشور دانست و افزود: دشمن از هر فرصتی برای ریختن زهر خود استفاده می کند پس همواره باید آماده باشیم.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه دشمنان ما در واقع دشمن عقاید کشور ما هستند چرا که مانعی سر راه قدرت آنها است، عنوان کرد: همین دشمن گاهی از خود نرمش و ملاطفت نشان می دهد که همان هم به نوعی دسیسه بوده و در نهایت منتظر فرصتی است تا توطئه های خود را عملیاتی کند.

این نماینده مجلس دهم  ادامه داد: از آنجایی که جمهوری اسلامی باید از لحاظ اطلاعاتی، امنیتی و دفاعی آماده باشد باید برای حفظ اقتدار خود علیه دشمن توان دفاعی موشکی اعم از دریایی، زمینی و هوایی را تقویت کند.

وی  در پایان با بیان اینکه ملت و دولت در کنار رهبری باید در راهپیمایی 22 بهمن که امسال با اربعین شهادت سپهبد سلیمانی متقارن شده است، رنگ و نمای دیگری از خود نشان دهند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار نظام همواره رهنمودهای لازم را ارائه می کنند که این موضوع در کنار توسعه و تقویت همه جانبه کشور نه تنها در حوزه دفاعی بلکه در حوزه اقتصادی، علمی، تکنولوژی و غیره عاملی برای ناامیدی دشمن است./

برچسب ها

22، 22 بهمن، اخبار برگزیده، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، انتخابات مجلس، بنیه دفاعی، بودجه دفاعی کشور، تقویت بنیه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی کشور، راهپیمایی 22 بهمن