رضایی مطرح کرد ؛

افزایش حملات توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بدون شک اسرائیلی ها می خواهند با افزایش فشار نظامی، گروه های مقاومت را به زانو در بیاورند تا از حق طبیعی زندگی در فلسطین کوتاه بیایند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمد ابراهیم رضایی در خصوص افزایش حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گفت: متاسفانه اوضاع انسانی در غزه مناسب نیست و اگر این روند ادامه داشته باشد شاهد فاجعه انسانی خواهیم بود.

وی  با اشاره به اینکه بدون شک اسرائیلی ها می خواهند با افزایش فشار نظامی، گروه های مقاومت را به زانو در بیاورند تا طرح معامله قرن را بپذیرند، اظهار کرد: این مهم در حالیست که فلسطینیان طی دهه‌های گذشته به هیچ عنوان حاضر نشدند از حق طبیعی خود کوتاه بیایند از این رو اسرائیلی ها پاسخ کوبنده ای از گروه های مقاومت دریافت خواهند کرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گفتمان مقاومت به یک استراتژی و راهبرد در میان مردم مظلوم دنیا تبدیل شده است، ادامه داد: بر این اساس باید اذعان کرد ائتلاف اسرائیلی–آمریکایی نمی توانند نقشه های شوم خود در سرزمین فلسطین را اجرایی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی همواره تلاش کرده در مقاطع زمانی مختلف حملات نظامی را افزایش دهد تا به شرکای منطقه ای خودش اعلام کند همچنان از قدرت برتر برخوردار است اما وقتی گروه های مقاومت پاسخ تجاوزگری هایشان را بدهد، این هیمنه پوشالی از بین خواهد رفت.

وی  خاطرنشان کرد: امیدوارم گروه های بشردوستانه و نهادهای بین المللی اقدامات نظامی اخیر رژیم صهیونیستی را محکوم کنند تا زمینه فشار سیاسی بر این رژیم افزایش پیدا کند تا اقدامات نظامی نیز کاهش یابد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی دو پایگاه وابسته به گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس در شهرک بیت حانون در شمال نوار غزه را هدف قرار داد./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، صهیونیسم، فلسطین، فلسطین اشغالی