دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران مطرح کرد ؛

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن انرژی جدیدی به انقلاب می دهد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هر بار که ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می کنند، انرژی جدیدی به انقلاب وارد می شود و دشمنان این ظرفیت قوی را احساس می کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در جمع خبرنگاران درخصوص تاثیر حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: راهپیمایی 22 بهمن همواره برای ملت ایران مهم و از نظر سیاسی و امنیتی سرمایه ای بزرگ محسوب می شود.

دکترلاریجانی افزود: هر بار که ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا می کنند، انرژی جدیدی به انقلاب وارد می شود و دشمنان این ظرفیت قوی در کشور را احساس می کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: راهپیمایی 22 بهمن امسال اهمیت بیشتری دارد، زیرا آمریکایی ها طی یک سال گذشته تلاش کردند امیدواری را در ملت ایران از بین ببرند و رفتار برادرانه را از مردم انقلابی ایران دور کنند و در میان آنها تشتت به جود آورند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بااشاره به اینکه هوشیاری ملت ایران و راهنمایی های مقام معظم رهبری کمک کرد تا صحنه به نفع ایران تغییر کند، ادامه داد: ترور ناجوانمردانه شهید سپهبد قاسم سلیمانی توسط آمریکایی ها، با هوشیاری ملت ایران و روابط عاطفی مردم با این شهید بزرگوار تبدیل به استقامت ملی شد و قدرت و هبستگی جدیدی را به وجود آورد، البته ایران در این خصوص پاسخ درخوری به آمریکایی ها داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پاسخ روشنی به دشمنان و انرژی مضاعفی به انقلاب می دهد تا ایران آباد شود، عنوان کرد: قدرت مردم و نیروهای مستعد ایران کم نیست و طی ماه های اخیر شاهد بودیم وضعیت بخش صنعت از حالت منفی به سمت مثبت رشد کرده است.

وی  در پایان با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همبستگی را افزایش و فشارها به ایران را کاهش می دهد و همچنین برای جوانان امیدواری به وجود می آورد، خاطرنشان کرد: هر چه مردم حضور گرمتری در انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن داشته باشند، به نفع امنیت ملی و آبادانی کشور است./

پایان پیام
 

برچسب ها

22، 22 بهمن، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، راهپیمایی 22 بهمن، سپاه، سپاه پاسداران