اولادقباد مطرح کرد ؛

اهمیت حضور بانوان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سراسر کشور

رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به حضور زنان از زمان پیروزی انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس تا کنون، گفت: مشکلاتی که دشمن برای ایران ایجاد کرد نه تنها از حضور ملت ایران در عرصه های مختلف نکاست بلکه باعث افزایش مشارکت سیاسی شد.

خبرگزاری خانه ملت؛ فریده اولادقباد با اشاره به اهمیت حضور بانوان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سراسر کشور گفت: زنان چه در زمان شکل گیری انقلاب اسلامی، چه در دوران 8 سال دفاع مقدس و چه پس از آن همواره نقش بسزایی داشته اند.

اولاد قباد در ادامه ضمن یادآوری حضور و مشارکت همه‌جانبه زنان در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، عنوان کرد: زمانی که ترامپ از برجام خارج شد و تحریم های غذایی و دارویی را علیه ایران اعمال کرد، نه تنها باعث ایجاد تفرقه در مملکت نشد بلکه اتحاد میان مردم افزایش یافت.
فریده اولادقباد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه ایستادگی زنان و مردان ایرانی را نمادی از مقاومت در برابر استکبار و زورگویی دولت آمریکا دانست و افزود: اکنون نیز در این پیچ تاریخی حساس مردم و به خصوص بانوان کشورمان با هوشیاری از شرایط عبور می کنند که حضور در راهپیمایی 22 بهمن و عرصه انتخابات یکی از این مسیرها است.

این نماینده مجلس که خود فرزند و همسر شهید است، ادامه داد: سردار سلیمانی به عنوان اسطوره مقاومت هیچگاه در برابر هیچ مستکبری سر خم نکرد و حتی در این مسیر از جان خود گذشت تا از مرزهای مملکت پاسداری کرده و ما بتوانیم در آرامش زندگی کنیم.

اولاد قباد در پایان با تأکید بر اینکه در چنین شرایطی مردم ما نیز باید بیش از پیش حضور پرشور خود در راهپیمایی را منصه ظهور بگذارند، خاطرنشان کرد: این حضور پیام و مشت محکمی برای دولتمردان آمریکایی و سایر همدستان آنها در عرصه تحریم خواهد بود که ملت ایران هیچگاه تسلیم نشده و وحدت خود را به خاطر سختی ناشی از تحریم ها و مشکلاتی که آمریکایی ها برای ما درست کرده اند، نمی شکنند./

پایان پیام
 

برچسب ها

22، 22 بهمن، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انقلاب، انقلاب اسلامی، جریان مقاومت، حوزه زنان، راهپیمایی 22 بهمن، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی