فلاحت پیشه مطرح کرد ؛

ضرورت یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کشورمان پس از گذشت چهل و یک سال مستقل ترین کشور در منطقه بشمار می رود.

 خبرگزاری خانه‌ملت ؛ حشمت الله فلاحت پیشه با اشاره به ضرورت یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چهار دهه گذشته همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر، گفت: سیاست خارجی کشورمان پس از گذشت چهل و یک سال بر روی مولفه استقلال ایستاده و مستقل ترین کشور در منطقه بشمار می رود.

فلاحت پیشه اظهار کرد: همچنین در حوزه دفاعی و نظامی به توان و اقتدار خوبی دست یافته ایم که این مهم در سیاست خارجی نیز تاثیرگذار است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پایداری بر مولفه مقاومت از محوری ترین دستاوردهای انقلاب محسوب می شود، ادامه داد: البته پس از گذشت چهار دهه باید به سمت رفع برخی کاستی ها نیز گام بردایم؛ به عنوان مثال برخی از ضعف ها مانند تعداد بیشمار دشمنان و وجود ناکارآمدی سازوکارهای دیپلماتیک وجود دارد که باید برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: همچنین به نظر می رسد باید در امر تنش‌زدایی به سمت تدارک کارنامه قابل توجهی قدم برداریم و بتوانیم درمیان کشورها، همراهان بیشتری را داشته باشیم.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم ایجاد تحولات در عرصه سیاست داخلی، گفت: رهبر کبیر انقلاب فرمودند مجلس شورای اسلامی در راس امور است لذا با سپری شدن چهار دهه از انقلاب باید به این سمت برویم که مجلس قوی تر شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه هر جناحی که روی کار می آید ضرباتی را به اعتماد مردم وارد می کند که این مهم نیز نشات گرفته از ارائه وعده ها خارج از قالب قانونی است که باید این مهم برطرف شود.

وی  خاطرنشان کرد: همچنین امروزه بزرگ ترین خلاء شکل گیری نهادهای مدنی مانند احزاب است زیرا همه چیز به صورت خلق الساعه شکل می گیرد که این مولفه نیز در دهه پنجم باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

22 بهمن، آرمان های انقلاب اسلامی، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، استکبار آمریکا، انقلاب اسلامی، انقلاب ایران، دولت صهیونیستی، راهپیمایی 22 بهمن، صهیونیست