برزگر کلشانی مطرح کرد ؛

طولانی شدن تجاوزگری ائتلاف عربی به رهبری سعودی ها در یمن

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موازنه قدرت در جنگ یمن به تغییر کرده و امروزه گروه های مقاومت دست برتر را دارند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ شهروز برزگر کلشانی با اشاره به طولانی شدن تجاوزگری ائتلاف عربی به رهبری سعودی ها در یمن، گفت: به اعتقاد کارشناسان نظامی و سیاسی، هم اکنون روند جنگ در یمن به نفع متجاوزان نیست که امر قابل تاملی محسوب می شود.

وی  اظهار کرد: باید یادآور شد عملیات های ارتش و کمیته های مردمی یمن سبب شده موازنه قدرت تغییر یابد و دست برتر با یمنی ها باشد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بدون شک می توان اذعان کرد کشورهای ائتلاف عربی در باتلاق تجاوز به یمن گیر افتاده اند، ادامه داد: به نظر می رسد متجاوزان باید خیلی سریع تر دست از جنایت و عصیان گری بردارند و یمن را ترک کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروزه همگان اعتقاد دارند تنها راهکار پایان دادن به جنگ یمن، استفاده از ظرفیت های دیپلماسی و برگزاری گفتگوهای یمنی-یمنی است.

وی  خاطرنشان کرد: امیدواریم سعودی ها و کشورهای همراه آنها متوجه شوند ادامه تجاوزگری آنها سودی برایشان نخواهد داشت زیرا ساقط کردن یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف نشانه خوبی برای این مهم تلقی می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، انصارالله اعلام کرد، یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی را در حریم هوایی منطقه ۱۶ کیلو در شرق الحدیده ساقط کرد. این گروه تاکید کرد، ساقط کردن این پهپاد در پی نقض توافقنامه‌ سوئد و انجام ماموریت خصمانه صورت گرفت./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، افزایش رفاه اقتصادی عربستان سعودی، دنیای غرب، رژیم صهونیستی، صهیونیست، عربستان، فلسطین