حسن بیکی مطرح کرد ؛

نتانیاهو برای رهایی از مشکلات داخلی به شدت درصدد تحقق طرح معامله قرن است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد الحاق کرانه باختری به اراضی تحت اشغال رژیم صهیونیستی محکوم به شکست است.

خبرگزاری خانه ملت ؛ ابوالفضل حسن‌بیکی با اشاره آغاز به کار کمیته مشترک تل آویو و واشنگتن برای الحاق کرانه باختری به اراضی تحت اشغال رژیم صهیونیستی، گفت: نتانیاهو برای رهایی از مشکلات داخلی به شدت درصدد تحقق طرح معامله قرن است.
وی  تصریح کرد: در واقع شرایط انتخاباتی نتانیاهو مناسب نیست و وی با بزرگنمایی معامله قرن می خواهد دست برتر در عرصه سیاسی داشته باشد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طرح مذکور همه ارزش‌های انسانی را زیرپا گذاشته است، اظهار کرد: باید اذعان کرد رییس جمهور ایالات متحده با اقدام اخیر خود به نوعی از شکست های منطقه ای فرار کرد تا افکار عمومی داخلی کشورش را فریب دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نباید فراموش کرد عمق بخشیدن به آشفتگی در جهان اسلام از اهداف مهم طرح معامله قرن است که به هیچ عنوان محقق نخواهد شد زیرا هم اکنون گفتمان واحد و یکپارچه در سطح جهان اسلام و دیگر کشورهای غیرمسلمان علیه معامله قرن در حال شکل‌گیری است.

وی خاطرنشان کرد: طبق اظهارات تحلیل گران سیاسی، طرح یاد شده همانند طرح های توطئه آمیز و شوم دیگر رژیم صهیونیستی است که راه به جایی نخواهد برد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیروز از آغاز به کار کمیته مشترک تل آویو و واشنگتن برای الحاق کرانه باختری به اراضی تحت اشغال این رژیم خبر داد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، انتخابات مجلس، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی