نقوی حسینی مطرح کرد ؛

همه دستاوردهای انقلاب تحت تاثیر تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نجات ملت از خفقان، دیکتاتوری و استبداد تحت تاثیر شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی انقلاب شکل گرفت.

خبرگزاری خانه‌ملت ؛ سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به ضرورت یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چهار دهه گذشته همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر، گفت: همه دستاوردهای انقلاب تحت تاثیر تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده است.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید یادآور شد رژیم پهلوی در گذشته ژاندارم آمریکا در منطقه بود و برای این رژیم خط مشی فرهنگی، سیاسی و اقتصادی تعیین میشد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این مهم در حالیست که امروزه جمهوری اسلامی ایران کشوری مستقل است و تصمیم و اراده خودش در حوزه سیاسی، اقتصادی و غیره را بر قدرت های سلطه گر تحمیل می کند.

خنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعداد و ارقام توسعه عمومی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی اصلا قابل مقایسه با چهل سال گذشته نیست، تصریح کرد: به عنوان مثال پیش از انقلاب اسلامی فقط 19 سد در کشور ساخته شده بود اما بعد از انقلاب علی رغم همه تحریم ها بیش از 170 سد در کشور احداث شده است.

وی  با بیان اینکه نجات ملت از خفقان، دیکتاتوری و استبداد از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: باید یادآور شد امروزه مردم برای آینده سرزمینمان تصمیم می گیرند و افراد را برای تصدی مسئولیت انتخاب می کنند در حالی که پیش از انقلاب این چنین نبود./

پایان پیام
 

برچسب ها

22 بهمن، آرمان های انقلاب اسلامی، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی، انقلاب ایران، راهپیمایی 22 بهمن