محمدی مطرح کرد ؛

حضور مردم، تقویت فرهنگ مطالبه گری و عزم ملی برای تحقق اهداف و آرمان های اجتماعی

محمدی گفت: حضور مردم، تقویت فرهنگ مطالبه گری و عزم ملی برای تحقق اهداف و آرمان های اجتماعی سه عامل مهم در جهت تقویت و افزایش توسعه کشور است.

ایرنا ؛ داود محمدی روز سه‌شنبه با حضور در جمع کثیری از مردم تهران برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام و انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تعهد، پیمان و عهدی که بعد از چهار دهه میان مردم و انقلاب وجود دارد را وصف‌ناپذیر خواند، و وفاداری ملت به اهداف و آرمان‌های نظام و رهبری را بیش از پیش خواند.

محمدی  در ادامه با یادآوری خاطرات انقلاب و پیروزی شکوهمند مردم ایران و شکست استبداد و نظام طاغوت را محصول و دستاورد عزم ملی و اراده مردمی دانست.

وی  اضافه کرد: حضور مردم، تقویت فرهنگ مطالبه‌گری و عزم ملی برای تحقق اهداف و آرمان‌های اجتماعی سه عامل مهم در جهت تقویت و افزایش توسعه کشور است.

نماینده مردم تهران  خاطرنشان کرد: آنچه با حضور مردم در اینگونه وقایع تاریخی و سیاسی بیش از پیش جلوه می‌کند همراهی و خروش ملت ایران در کنار مسئولین نظام و دولت مردان جمهوری اسلامی است که در سرمای جغرافیایی و اقتصادی و معیشتی بازهم بر عهد خود با ایران و انقلاب وفادار می‌باشند.

وی  یادآور شد: امیدوارم همه ما برای امنیت ملی، توسعه فرهنگی، و رونق اقتصادی عزم‌جدی داشته و پاسخ محبت بی‌دریغ مردم‌ را با بهبود وضعیت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور جبران کنیم.

 

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، انتخابات مجلس، انقلاب، انقلاب اسلامی