بادامچی مطرح کرد ؛

لزوم درنظر گرفتن منافع ملی در جریان رقابت های انتخاباتی

محمدرضا بادامچی مهم ترین اولویت در رفتارهای انتخاباتی را درنظر گرفتن منافع ملی برشمرد و گفت: یکی از دلایل بی اخلاقی ها در عرصه رقابت های انتخاباتی، نقص آموزه های سیاسی نامزدها است.

خبرگزاری خانه‌ ملت؛ محمدرضا بادامچی با تاکید بر لزوم درنظر گرفتن منافع ملی در جریان رقابت‌های انتخاباتی افزود: نامزدها در جریان رقابت‌های انتخاباتی اعم از ریاست جمهوری، مجلس و ... باید علاوه بر منافع ملی، فراهم شدن شرایط برای حضور حداکثری مردم را مدنظر داشته باشیم و در این مسیر از هرگونه اقدام تخریبی بپرهیزند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با برحذر داشتن نامزدها از هرگونه اقدام تخریبی ادامه داد: نامزدها اگر به فکر اعتلای نظام اسلامی و آینده کشور باشند نباید یکدیگر را تخریب کرده بلکه رقابت سالم را سرلوحه برنامه های انتخاباتی خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه رفتارهای تخریبی ذهن‌ها را بیمار و مردم را نسبت به مسئولان بی اعتماد می‎کند گفت: برای افزایش اعتماد باید در جریان یک رقابت سالم منافع کشور را بیان کنیم.

بادامچی رفتارهای تخریبی از سوی برخی عوامل سیاسی را زیبنده نظام جمهوری اسلامی ندانست و تاکید کرد: عده‌ای بدون اینکه به مصالح کشور بیندیشند و با این تصور که در عرصه سیاسی یکه تاز هستند هر موضوع غیر واقعی را بدون در نظر گرفتن تبعات آن بیان می کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس دهم سرمنشا رفتارهای تخریبی را نقص آموزه های سیاسی عنوان کرد و افزود: بی توجهی به منافع ملی و در اولویت قرار دادن منافع فردی و جناحی از دیگر دلایلی است که باعث می شود در جریان رقابت های انتخاباتی شاهد رفتارهای ناسالم باشیم.

وی رقابت های سالم انتخاباتی را شاخصه توسعه یافتگی خواند و گفت: اگر بنای حرکت به سمت کشوری توسعه یافته داریم باید بدانیم که در نخستین گام باید در عرصه سیاسی رفتارهای بالنده داشته و برای اعتلای کشور تلاش کنیم./

پایان پیام
 

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انتخابات، انتخابات قوه مقننه، انتخابات مجلس، انقلاب اسلامی، اولویت های منافع ملی، منافع ملی