دکتر لاریجانی در دیدار با بشار اسد مطرح کرد ؛

تهران از مبارزه سوریه علیه تروریست ها حمایت می کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت های تهران از دمشق در جنگ علیه تروریست ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش رابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، بشاراسد در دیدار با دکتر علی لاریجانی تصریح کرد ؛ تروریست ها مردم را در  ادلب به گروگان گرفته و آنها را سپرانسانی قرار میدهند 

وی بدون نام بردن از کشور‌های حامی تروریسم در سوریه، آن‌ها را دشمن مردم سوریه دانست.

رئیس جمهور سوریه در ادامه افزود: دمشق هرگز اجازه نخواهد داد که این روند ادامه داشته باشد و امنیت و زندگی مردم در معرض تهدید قرار گیرد. مردم سوریه بر پاکسازی سرتاسر خاک کشورشان از لوث گروه‌های تروریستی تاکید دارند.

دکتر علی لاریجانی نیز در این دیدار، بر اهمیت پیروزی‌های اخیر محور مقاومت علیه تروریست‌ها (در جبهه ادلب) تاکید و خاطرنشان کرد: حمایت‌های تهران از دمشق در جنگ علیه تروریست‌ها ادامه خواهد داشت. جمهوری اسلامی ایران یقین دارد که سوریه قادر است، جنگ تا آزادی همه مناطق خود از لوث تروریست‌ها را ادامه دهد تا به جایگاه قبلی خود در منطقه برگردد.

شایان ذکراست، دکتر لاریجانی صبح امروز در راس هیات ارشد پارلمانی وارد دمشق شد و افزون بر دیدار با رئیس جمهور سوریه با رئیس مجلس این کشور نیز دیدار و گفتگو کرد.

وی قرار است با عماد خمیس نخست وزیر سوریه نیز دیدار و درباره چشم انداز روابط اقتصادی و تجاری میان تهران و دمشق گفتگو کند.

دکترعلی  لاریجانی پس از این دیدار، عازم بیروت خواهد شد. رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در مصاحبه با خبرنگاران گفت سوریه کشور دوست و برادر و یکی از محور‌های مقاومت است./
 

برچسب ها

آمریکا، اخبار ویژه، بحران سوریه، بشار اسد، تروریست ها، تروریستها، حل بحران سوریه، سوریه، صهیونیست