خبر

مسیر شما: اخبار ضرورت ایجاد تدابیر ویژه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ایام عید نوروز
ضرورت ایجاد تدابیر ویژه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ایام عید نوروز

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به روند نزولی شیوع کرونا در چین، گفت: امیدواریم تا فرارسیدن عید نوروز و افزایش ورود گردشگران خارجی به ایران، سفره این بیماری به صورت کامل جمع شود.

خبرگزاری خانه ملت؛ حیدر علی عابدی با اشاره به صحبت‌های معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کشور مبنی بر اینکه ویروس کرونا مانع ورود گردشگر چینی نمی‌شود، گفت: خرسندیم که حوزه گردشگری با تبدیل به وزارتخانه متولی پیدا کرده و اکنون برای رونق آن تلاش می‌شود، اما سیاست‌ها مبارزه و پیشگیری از بیماری‌ها را وزارت گردشگری تعیین نمی‌کند.

سیاست‌گذاری برای مقابله با بیماری‌ها بر عهده وزارت بهداشت است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سیاست‌گذاری برای مقابله با بیماری‌ها بر عهده وزارت بهداشت است، افزود: وزیر بهداشت تاکید کرده که برای تامین سلامت مردم و جلوگیری از ورود وسروس کرونا به ایران از کسی اجازه نمی‌گیرد و تحت تاثیر کسی نخواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اظهار نظرهای مختلف و خارج از وزارت بهداشت و درمان در خصوص عدم ایجاد محدودیت برای ورود گردشگران چینی به جهت حفظ بازار کردشگری کشور و جلوگیری از رکود است، اظهار کرد: تنها وزارت بهداشت تعیین کننده محدودیت برای ورود گردشگران چینی با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا است، درهمین راستا وزرات بهداشت هم به صورت روشن دیدگاهش را مطرح کرده و ورود گردشگران از مبدا چین را تا زمانی که وضعیت بیماری مشخص نشده ممنوع کرده است.

ضرورت ایجاد تدابیر ویژه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ایام عید نوروز

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در رابطه با ضرورت ایجاد تدابیر ویژه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ایام عید نوروز، تصریح کرد: با توجه به تلاش بشر برای مبارزه با ویروس کرونا امیدواریم تا فرارسیدن عید نوروز و افزایش ورود گردشگران خارجی به ایران، سفره این بیماری به صورت کامل جمع شده باشد، البته هم اکنون هم تعدادی بسیاری ادعا کردن که واکسن درمان کرونا را کشف و کیت آزمایشگاهی آن را ساخته اند.

بیماری کرونا همیشگی نیست

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بیماری کرونا همیشگی نیست، تصریح کرد : در حال حاضر وضعیت شیوع بیماری کرونا رو به افول بوده و فعالیت ادارات در چین به صورت رسمی آغاز شده است. معتقدم در این مدت باقی‌‍مانده تا عید نوروز وضعیت درمان بیماری کرونا روشن‌تر هم خواهد شد. /

پایان

نظر شما
مشخصات خبر