احمدی لاشکی مطرح کرد ؛

صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان و پذیرش آن از طرف آزادیخواهان

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مستکبران جهان می خواهند در جهان اسلام نسخه های دروغینی از اسلام آمریکایی، سنی وهابی و شیعه انگلیسی را جایگزین گفتمان انقلاب اسلامی کنند.

 خانه ملت ؛ قاسم احمدی لاشکی با اشاره به صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان و پذیرش آن از طرف آزادیخواهان ،گفت: صدور انقلاب تعریف دارد و یک جا آنچه که مد نظر مقام معظم رهبری است و دیگری آن چه مد نظر جوامع مختلف است؛ وقتی یک فضای خوبی را نشان می دهیم و مخاطب انگیزه می گیرد و علاقه مند می شود و به سمت ما می آید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزد: در دنیا می‌بینیم که مردم لبنان عاشقانه انقلاب اسلامی ما را پذیرفته اند؛ در عراق حشدالشعبی و براساس انقلاب و بسیج مردمی ما تشکیل شده و همانطور که ما کار نویی را انجام دادیم و آن را پذیرفتند؛ مردم عراق ،سوریه کشورهای آمریکای لاتین و ...را از این حیث می بینیم و البته در زمینه فرهنگی باید خیلی کارها انجام دهیم.

وی با بیان اینکه بعضی از مناطق دنیا کارهای فرهنگی انقلاب اسلامی ما را پذیرفته اند، تاکید کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی منجر به این شد که در داخل هندوستان ۴۰۰ نقطه برای ایشان مراسم برگزار کردند،چراکه به تفکر و جهان بینی شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی اعتقاد داشتند و یقین پیدا کردند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی مخالفان درونی و بیرونی هم دارد، مطرح کرد: مستکبران و ظالمان جهان،گفتمان استکباری غرب و صهیونیسم از مخالفان گفتمان انقلاب ما هستند که می خواهند در جهان اسلام نسخه‌های دروغینی از اسلام آمریکایی، سنی‌های تکفیری - وهابی تا شیعه انگلیسی - آمریکایی را جایگزین آن کنند.

وی با اشاره به انتخابات مجلس تاکید کرد: مردم همیشه در صحنه کشورمان در تمام فرازو فرودهای این مملکت حضور فعال داشتند همانطور که در تمام مراحل همبستگی خود را نشان داده اند، شرح برنامه ها از سوی کاندیداها با هدف پرشور برگزارشدن انتخابات و منافع ملی شکل گرفته است، چراکه تهدیدات خارجی ایجاب می‌کند که انتخابات مثل همیشه پرشور برگزار شود.

حضور پرشور مردم درهمه عرصه های سیاسی و فرهنگی الگویی برای کشورهای منطقه شده است

احمدی لاشکی با تاکید براینکه یکی از ارکان انقلاب اسلامی ما حمایت از مستضعفان و مظلومان جهان است، خاطرنشان کرد: ما اگر توانستیم طوری عمل کنیم که مردم دنیا آزادی خواهی و صلح طلبی را بپذیرند یعنی توانستیم گفتمان انقلاب خودمان را پایه گذاری کنیم؛ باید در این فضاها کار کنیم. اینکه تاکید کنیم که برای صلح و آزادیخواهی می جنگیم ؛ باور و تفکر انقلاب ما است. به نظر من در بعضی از بخش ها موفق بودیم ،اما در برخی بخش ها موفق نبودیم مثلا در بعد اقتصادی نتوانستیم حرکت ها و ایده انقلابی داشته باشیم.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس با بیان اینکه حضور پرشور مردم درهمه عرصه های سیاسی و فرهنگی از جمله انتخابات هم الگویی برای کشورهای منطقه شده است، مطرح کرد: باید ایده انقلاب مان را به خوبی منتقل کنیم، این ها به هم وابسته اند و مانند زنجیره هستند. گفتمان انقلاب اسلامی ما را مردم منطقه و آزادی خواهان جهان از ما پذیرفته اند، اما انقلاب جایگاه های بسیاری دارد از آزادی خواهی گرفته تا غیرت دینی و شهامت نترسیدن از دشمنان.ما همه هیمنه های پوشالی استکبار را شکستیم.

وی  تصریح کرد: باید بتوانیم به آنچه که امام (ره) برای ما به ارمغان گذاشت و مقام معظم رهبری ترسیم کردند،عمل کنیم. امیدوارم در گام دوم انقلاب که رهبری تشریح کردند، بتوانیم در این بخش هم خودمان را بیشتر نشان دهیم./


 

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، انقلاب اسلامی، صلح طلبی