خبر

مسیر شما: اخبار همه دستگاه ها موظفند مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا را رعایت کنند
همه دستگاه ها موظفند مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا را رعایت کنند

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: همه دستگاه ها موظفند مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را رعایت کنند، چرا که به سلامت شهروندان مربوط است.

ایرنا ؛ علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز- دوشنبه- در نطق پیش از دستور خود گفت: لازم می‌دانم از حضور قدرتمندانه ملت عزیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن و اهتمام به مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی سپاسگزاری می کنم که با مشارکت در پای صندوق های رای رکن اصلی مردم سالاری را تحقق بخشیدند و با انتخاب نمایندگان خود بخش مهم مسئولیت اداره کشور در چهار سال آینده را مشخص کردند

رییس مجلس اظهارداشت: منتخبان محترم که در این فریضه ملی مشارکت کردن سپاسگزارم امیدوارم نمایندگان محترم در جهت خواسته های ملت بزرگوار همت کنند.

وی افزود: از رهبری معظم انقلاب که با رهنمودهای خود همگان را به انجام این فریضه ملی دعوت نمودند تشکر می‌کنم. همچنین از زحمات همه هیات‌های نظارت، اجرایی، بخش های وزارت کشور، استانداران و فرمانداران و بخشداران که ماه‌ها در این امر تلاش کردند قدردانی می کنم.

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و نیروهای مسلح که امنیت انتخابات را فراهم کردند تشکر می‌کنم، از رسانه‌های گروهی به ویژه صدا و سیما که در اطلاع رسانی همت کردند قدردانی می کنم.

لاریجانی اضافه کرد: برای همکاران عزیز که مجددا توفیق خدمت یافتند ‌آرزوی سعادت و خدمت رسانی بیشتر به ملت عزیز دارم و برای همکاران عزیز که به هر دلیل امکان حضور در میدان خدمتگزاری نیافتند توفیقات جدید در سایر عرصه ها آرزومندم.

وی یادآورشد: از ملت عزیز تقاضا دارم در مبارزه با ویروس کرونا دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با این امر را به دقت رعایت نمایند. همه دستگاه‌ها موظفند به دقت مصوبات این ستاد که از پشتیبانی شورای عالی امنیت ملی برخوردار است رعایت کنند. چرا که به سلامتی مردم عزیز مربوط است.

رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون بهداشت مجلس هم خواست مستمرا موضوع را زیر نظر داشته باشد.
لاریجانی یادآورشد: لازم است کمیسسیون عمران نیز در زلزله آذربایجان غربی پیگیری نمایند تا دستگاه‌ها به سرعت به کمک زلزله زدگان بشتابند و این دو کمیسیون گزارش خود را مجلس ارائه کنند.
ادامه دارد

نظر شما
مشخصات خبر