دلخوش اباتری مطرح کرد ؛

افزایش مناسب حقوق بازنشستگان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید افزایش مناسب حقوق بازنشستگان در گرو لحاظ ۱۰هزار میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال ۹۹ برای موضوع همسان سازی است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید کاظم دلخوش اباتری درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده، گفت: براساس برنامه ششم توسعه، دولت موظف است حقوق بازنشستگان را طی پنج سال به گونه ای افزایش دهد که تناسبی بین حقوق بازنشستگان با شرایط شغلی مشابه باشد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر و علیرغم گذشت 3 سال از تصویب قانون برنامه ششم توسعه دولت نتوانسته اقدام موثری برای اجرایی شدن این قانون انجام دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: اگرچه دولت برای تامین منابع مالی موردنیاز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 99 با مشکل روبه رو است اما در حال حاضر بازنشستگان نیز برای تامین مخارج و خرید اقلام اساسی با مشکلات بسیار دست و پنجه نرم می کنند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نمایندگان پیشنهادات بسیاری برای افزایش منابع مالی موردنیاز به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان دارند که در جریان بررسی بودجه سال 99 در صحن علنی مطرح و تصویب می شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پیشنهاد داد: برای افزایش مناسب حقوق بازنشستگان باید 10هزار میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال 99 برای موضوع همسان‌سازی لحاظ کرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازنشستگان، بازنشستگی، طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، همسان سازی