بروجردی مطرح کرد ؛

آمریکا در عرصه های مختلف دچار کمبودهای جدی در مقابل اقتدار ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد واشنگتن مظهر دروغگویی و عوام فریبی است لذا چطور می تواند نگران آمارهای منتشر شده توسط کشورمان در خصوص ویروس کرونا باشد.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ علاالدین بروجردی با اشاره به با اظهارات ضدایرانی مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، گفت: واشنگتن مظهر دروغگویی و عوام فریبی است از این رو چطور می تواند نگران آمارهای منتشر شده توسط کشورمان در خصوص ویروس کرونا باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع هم اکنون شاهد انتشار آمارهای مختلفی از تلفات مربوط به بیماری آنفولانزا در ایالات متحده هستیم و این در حالیست که مقامات این کشور اقدام به سکوت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه مقامات کاخ سفید همواره در بحران های انسانی مربوط به کشورشان دچار سکوت می شوند که کشته شدن هزاران آمریکایی در بحران عراق از جمله آنها بحساب می آید، ادامه داد: بدون شک آمریکایی ها از ترس افکار عمومی و آبروریزی جهانی سکوت کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید یادآور شد کشورمان در اوج شفاف سازی نسبت به شیوع ویروس کرونا قرار دارد تا جایی که معاون حوزه بهداشت و درمان کشورمان با حضور گسترده در بین مردم خودش نیز مبتلا به این بیماری شده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در عرصه های مختلف دچار کمبودهای جدی در مقابل اقتدار ایران است، افزود: بر این اساس مشاهده می شود مقامات کاخ سفید دست به هر اقدامی می زنند تا به ایران اسلامی را زیر سوال ببرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ویروس کرونا در چهل کشور دنیا شیوع یافته اما اظهارنظر رسانه های آمریکایی و مقامات این کشور در خصوص شیوع بیماری در کشورمان چندین برابر دیگر کشورها است، خاطرنشان کرد: متاسفانه آمریکایی ها پس از شیوع این ویروس در کشورشان ده ها کشته و تلفات داشته اما به آن نپرداخته اند و این مهم در حالیست که وزیر کم خرد ایالات متحده دست به موضع گیری ضدایرانی میزند که ارزشی نزد افکار عمومی دنیا ندارد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، افزایش اقتدار، اقتدار، بیماری کرونا، طرح های توسعه اجتماعی و اقتصادی عراق، عراق، عزت و اقتدار، ویروس کرونا