پورمختار:

اسامی محتکران لوازم بهداشتی به مردم اعلام شود

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: محتکران لوازم بهداشتی باید مجازات و اسامی آنها از طریق رسانه ها به مردم اعلام شود.

خبرگزاری فارس؛ محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط خاصی که امروز کشور در آن قرار گرفته ضرورت دارد تا تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان لوازم بهداشتی و ضدعفونی‌کننده با درک این شرایط این وسایل و لوازم را با قیمت مناسب و به مقدار لازم در اختیار مردم قرار دهند.

وی افزود: البته در همه دوره‌ها سودجویان زالوصفتی بوده‌اند که نگاه‌شان به جیب‌شان و منافع شخصی‌شان بوده و چه در زمان جنگ و چه در زمان کنونی که کمتر از زمان جنگ نیست این افراد را داشته و داریم که منافع فردی و درآمدهای شخصی‌شان برایشان در اولویت قرار دارد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: کسانی که به خاطر درآمدهای فردی‌شان حاضرند جان میلیون‌ها نفر انسان را به خطر بیندازند مستحق بالاترین مجازات‌ها هستند و دستگاه‌های نظارتی باید با دقت و با جدیت کامل با آنها برخورد کنند.

پورمختار خاطرنشان کرد: باید بالاترین مجازات‌ها برای این گونه افراد در نظر گرفته شود و بدون هیچ اغماضی با آنها برخورد و مقابله شود.

وی در پایان گفت: باید ضمن در نظر گرفتن مجازات‌های مناسب برای محتکران لوازم بهداشتی، اسامی آنها توسط رسانه‌ها به مردم اعلام شود و مجازاتی که برای آنها در نظر گرفته می‌شود به اطلاع مردم برسد.

برچسب ها

اخبار برگزیده