خبر

مسیر شما: اخبار حل مشکلات اقتصادی کشور در اولویت های مجلس
حل مشکلات اقتصادی کشور در اولویت های مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید انقلابی عمل کند، گفت: منتخبان دوره جدید مجلس باید در مقابل جنایات آمریکا ایستادگی و از حقوق ملت ایران دفاع کنند.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی کشور باید در اولویت های مجلس یازدهم قرار گیرد، گفت: مردم انتظار دارند مجلس یازدهم گام موثری در حل و فصل مسائل اقتصادی کشور بردارد. بخشی از مشکلات به شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی بر می‌گردد بنابراین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم باید در این حوزه تمهیداتی را تعبیه کند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایستادگی در مقابل مطالبات ظالمانه، غیر قانونی و نابه‌حق قدرت‌های سلطه‌گر از جمله آمریکایی‌ها ضروری است، تصریح کرد: مجلس یازدهم باید استوار و محکم ایستادگی کند و در این زمینه نقشه راه را برای دولت تهیه کند.

وی افزود: بخشی از مصوبات مجلس دهم در راستای همین موضوعات بود؛ مجلس دهم با تصویب طرح سه فوریتی و تقویت بنیه مالی و دفاعی سپاه قدس گام موثری را برداشت لذا انتظار می‌رود که مجلس یازدهم انقلابی عمل کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس یازدهم باید مقاوم باشد و در مقابل درخواست‌های نا به حق دولتمردان آمریکا بایستد و محکم از حقوق ملت ایران دفاع کند./

نظر شما
مشخصات خبر