موسوی لارگانی مطرح کرد ؛

وضعیت تحریم دارویی ایران در شرایط مبارزه با ویروس کرونا در کشور

سیدناصر موسوی لارگانی با بیان این که آمریکا باید از سیاسی کردن کرونا دست بردارد تاکید کرد که تمام کشورهایی که از هراس قطع ارتباط با آمریکا در حوزه دارو هم راستای تحریم های آمریکا گام بر می دارند، در جنایت آمریکا علیه بشریت دخیل هستند.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به وضعیت تحریم دارویی ایران در شرایط مبارزه با ویروس کرونا در کشور گفت: آمریکا در رفتاری دوگانه از یک طرف ایران را تحریم دارویی می کند و از طرف دیگر مدعی می شود که حاضر به ارسال کمک به ایران است ، به کمک آقای ترامپ احتیاجی نیست و سعی نکنند با این ادعاها از اتهام جنایت علیه بشریت که داغی همیشگی بر پیشنانی آمریکا است، بکاهند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی آمریکا با بیان این که باید از سیاسی کردن کرونا دست بردارد تاکید کرد که تمام کشورهایی که از هراس قطع ارتباط با آمریکا در حوزه دارو هم راستای تحریم های آمریکا گام بر می دارند، در جنایت آمریکا علیه بشریت دخیل هستند.

وی همچنین گفت:نهادهای بین المللی پرونده «جنایت علیه بشریت» برای آمریکا در حوزه تحریم دارویی ایران تشکیل دهند.

موسوی لارگانی در اینباره تاکید کرد: متاسفانه نه تنها آمریکا ایران را تحت تحریم دارویی قرار داده بلکه کشورهای اروپایی و برخی دیگر از کشورها نیز از هراس قطع ارتباطات اقتصادی با آمریکا از این تحریم ها پیروی می کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که جامعه بین الملل ملزم به تبعیت از این تحریم ها نیست ، گفت: این تحریم ها توسز آمریکا اعمال شده نه شورای امنیت و رفتاری که اروپا در قبال این تحریم ها نشان می دهد ، آن هم در شرایطی که الزامی به پیروی از آن ها ندارد تاسف برانگیز است./


 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار، استکبار آمریکا، اسلام هراسی، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، بیماری کرونا، تحریم اقتصادی، دارو، داروخانه ها، ویروس کرونا