بهرام نیا مطرح کرد ؛

ضرورت همکاری مردم برای مقابله با ویروس کرونا

بهرام نیا تاکید کرد که همه باید توصیه های ستاد مقابله با کرونا را جدی بگیرند چراکه توجه به این نکات هم از لحاظ شرعی و هم دینی و هم اخلاقی حائز اهمیت است.

 ایسنا ؛ حسن بهرام‌نیا با اشاره به ضرورت همکاری مردم برای مقابله با ویروس کرونا، بیان کرد: اجرای دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا هم برای حفظ سلامت خودمان و هم به عنوان حق‌الناس ضروری است. کشور امروز با این ویروس خطرناک مواجه است و مسئولان دائما هشدار می‌دهند که برای ریشه کن شدن این ویروس باید در خانه ماند و ارتباط با دیگران را به حداقل رساند.

وی در ادامه اظهار کرد: مسئولان بهداشتی، پزشکان و ستاد مقابله با کرونا همگی بر ماندن در خانه تاکید دارند و مقام معظم رهبری نیز ورود کرده و با تعطیلی اماکن مذهبی و مساجد نیز حجت برما تمام است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس تصریح کرد: هر کس که از دستورالعمل‌های ستاد تمکین نکند به ضرر خود و خانواده و جامعه است. هر چند ماندن در خانه سخت است و همه عادت به مسافرت کردن و دید و بازدید در این ایام دارند اما برای حفظ سلامت خود و جامعه ضروری است.

وی در ادامه تاکید کرد: همه باید توصیه های ستاد مقابله با کرونا را جدی گرفته چراکه توجه به این نکات هم از لحاظ شرعی و هم دینی و هم اخلاقی حائز اهمیت است.

انتهای پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیانات رهبری، بیماری کرونا، تحریم اقتصادی، تحریم ها، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ویروس کرونا