دکتر لاریجانی مطرح کرد؛

همدردی رییس مجلس با خانواده جان باختگان بانک ها

رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی و مدیر عامل بانک ملی ایران، از خدمات فعالانه شبکه نظام بانکی به مردم در شرایط بحران کرونا تشکر و قدردانی کرد.

ایسنا؛ دکتر علی لاریجانی همچنین با اظهار همدردی و تسلیت به مناسبت جان باختن شماری از کارکنان خدوم‌ شبکه بانکی کشور براثر ویروس کرونا و در جریان روند خدمت به مردم، برای آنان رحمت واسعه و برای خانواده هایشان از خداوند متعال، خواستار صبر و شکیبایی شد.

رییس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدامات بانک‌ملی‌ایران‌ و دیگر بانک‌های کشور در ارائه گسترده خدمات الکترونیک به مردم افزود: توسعه این گونه خدمات، باعث کاهش مراجعات حضوری به شعب، پایین آمدن حجم ترددهای غیرضروری در شهرها و گامی موثر در قطع چرخه انتقال این این ویروس به حساب می آید.

لاریجانی در این دیدار همچنین توصیه‌های لازم را به نظام بانکی برای مراعات هرچه بیشتر وضعیت صاحبان کسب و کار و امهال در بازپرداخت وام های آنان مطابق ضوابط جدید و مشکلات مالی ناشی از بحران کرونا ارائه کرد.

در ابتدای دیدار حسین زاده رییس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و مدیر عامل بانک ملی، گزارشی از روند خدمات بانکی کشور و تسهیلات درنظرگرفته شده برای صاحبان صنایع و مشاغل با توجه به شیوع ویروس کرونا به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

انتهای پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیماری کرونا، دکتر علی لاریجانی، دکتر لاریجانی، دکترعلی لاریجانی، لاریجانی، ویروس کرونا